Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ flat aluminum plate ] αγώνας 121 προϊόντα.
Αρίστης ποιότητας κράμα 7075 φύλλο 2mm 4mm 8mm αεροπορίας αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου 7075, φύλλο 2mm 4mm 8mm, φύλλο 7075 t6 αργιλίου 7075 αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ντυμένη σπείρα κραμάτων αργιλίου PE PVDF σπειρών αργιλίου υψηλής ακρίβειας χρώμα
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | Ντυμένες σπείρες αργιλίου, ντυμένη σπείρα αργιλίου PE χρώμα, ντυμένες χρώμα σπείρες αργιλίου Pvdf |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
Φύλλο αλουμινίου οικιακού αργιλίου 40 μικρά 12 αργιλίου τεράστιων ρόλων τροφίμων συσκευασίας αργιλίου 8011 φύλλων αλουμινίου μικρά φύλλων ρόλων
| Κλειστή λέξη: | Τυποποιημένο υλικό από χαρτί αλουμινίου για οικιακές χρήσεις, συσκευασία τροφίμων από χαρτί αλουμινί |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Η σπείρα 1100 φύλλων αργιλίου κατασκευής σπειρών αργιλίου 1050 1060 σπείρες αργιλίου κραμάτων για μπορεί
| Λέξη κλειδί: | Οι σπείρες αργιλίου για μπορούν, σπείρα φύλλων αργιλίου, σπείρα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Άσπρες γαλαζοπράσινες ντυμένες χρώμα ντυμένες χρώμα σπείρες Pvdf σπειρών αργιλίου
| λέξη κλειδί: | Άσπρες ντυμένες σπείρες αργιλίου, μπλε σπείρα αργιλίου, ντυμένες χρώμα σπείρες αργιλίου Pvdf |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
8011 O 55mic 70mic πάχος Φόλιου από ταινία αλουμινίου για ευέλικτο αγωγό
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 Ο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Δάχος: | 00,0045-0,2 mm κλπ. |
0.012-0.1mm 3003 H13 Χαρτί αλουμινίου για χαρτί μέλιτος
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | H18, H19, κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.0120.1mm |
η σειρά 1xxx 3xxx 5xxx χρωμάτισε τη σπείρα 1.0mm αργιλίου ντυμένος χρώμα ρόλος σπειρών αργιλίου για τις επιστολές καναλιών
| Λέξη κλειδί: | σπείρα αργιλίου χρώματος, ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου χρώματος |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
σπείρα 1050 υδρορροών αργιλίου 0.7mm 1060 1070 1100 σπείρα αργιλίου 3003 διοχετεύσεων
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου κυλίνδρου, κυλίνδρου 3003, φύλλο αλουμινίου 0,7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
ντυμένη σπείρα επιφάνεια φύλλων αργιλίου πάχους AA1100 350mm
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

