Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ flat aluminum plate ] αγώνας 121 προϊόντα.
5052 5005 5754 5083 πιάτο φύλλων αργιλίου Ο H32 H34 H111 H116 H321 H112 για το σκάφος βαρκών
| Λέξη κλειδί: | το αργίλιο καλύπτει τα φύλλα, ρόλος φύλλων αργιλίου, 5052 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
Ρόλος 2.0mm πιάτο 80mm X 200mm φύλλων αργιλίου υψηλής ακρίβειας αργιλίου 3,0 χιλ. φύλλο αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου υψηλής ακρίβειας, φύλλο αργιλίου 2.0mm, φύλλο αργιλίου 3.0 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
Σειρά 1000 4,0 mm H22 1060 λεπτές μεταλλικές λωρίδες Πλάκα αλουμινίου
| Όνομα: | Άλλα είδη |
|---|---|
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000series-8000series |
πιάτο 4x8 8/1 φύλλο 2200mm διαμαντιών αργιλίου 1100 3105 5052
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 1100,3105 αργιλίου φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου 5052 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
τα φύλλα κραμάτων αργιλίου 0.1mm 350mm καλύπτουν 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| όνομα: | Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
SGS κρύα αντίσταση 4.0mm ελαφρύ φύλλο ανακλαστήρων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Υψηλής ποιότητας 1050/1060/1100 φύλλο αλουμινίου υψηλής θερμοκρασίας προστασία από τη θερμότητα 6063 πλάκα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
1060 0,55 mm πάχος Αλουμίνιο κύκλος O H δίσκος αλουμινίου για κουζίνα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
Άλουμινίου Εργαλεία μαγειρέματος Χρήση 1050 1060 3003 Δίσκος Δίσκος Αλουμινίου Πυροβολιστής Κύκλος
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
Ο μύλος τελείωσε 3003 3105 επίπεδο φύλλο 10mm 6mm 3 χιλ. 1mm αργιλίου 3005 κραμάτων παχιά τιμή φύλλων αργιλίου 4x8
| Λέξη κλειδί: | Επίπεδο φύλλο αργιλίου, φύλλα αργιλίου 3 χιλ. παχιά, φύλλο 1mm αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 3003 3004 3005 3105 |

