Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ flat aluminum plate ] αγώνας 121 προϊόντα.
Αλουμίνιο φύλλο ASTM 6063 T6 Πλάκα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας για χρήση σε σκάφη
| Σειρά: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ4, Τ6, Τ651, κλπ. |
| Δάχος: | 0.156.0mm |
1000 3000 σειρά υψηλής ποιότητας πλάκα αλουμινίου κατάλληλη για οικιακές συσκευές μπορεί να προσαρμοστεί
| Συσκευές από χάλυβα: | Σειρά 1000,3000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρο: | 20-3000 mm κλπ. |
0.1mm πιάτο 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351 φύλλων αργιλίου
| Όνομα: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Συνήθεια 1060 1050 1100 φύλλο 2mm κραμάτων αργιλίου h14 h24 ρόλος φύλλων αργιλίου 3mm 12mm για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Κλειστή λέξη: | Πλάκες αλουμινίου φύλλα, ρόλο φύλλου αλουμινίου, φύλλα αλουμινίου 1060. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Αξία: | Α1050, Α1060, Α1070, Α1100 |
3 διαμερίσματα Στρογγυλοειδής πλάκα από φύλλο αλουμινίου Συσκευή τροφίμων με επίπεδα καπάκια για μια φορά
| Πρωτοϋλικά: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Δάχος: | 00,06 mm |
αργίλιο 6061 6063 7075 T6 πιάτο αργιλίου φύλλων/6061 6063 7075 T6
| Λέξη κλειδί: | 6061 πιάτο φύλλων αργιλίου, 6063 φύλλο αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7075 T6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Τελειώστε το πιάτο 5083 αλουμινίου κράμα φύλλων 7075 αλουμινίου για το ανώτατο όριο επένδυσης
| λέξη κλειδί: | αργίλιο 5083 φύλλο, πιάτο 7075 αλουμινίου, ανώτατες λουρίδες αργιλίου & επίπεδη λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm350mm |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο 350mm πιάτων H32 κραμάτων φύλλων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Λέξη-κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Μεταλλικό κράμα αλουμινίου |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
Το αργίλιο καλύπτει το μέταλλο φύλλων αργιλίου φύλλων 5052-H38 5005 H34 5754 για τα σημάδια
| Λέξη κλειδί: | σπείρα φύλλων αργιλίου, τιμή φύλλων αργιλίου 4x8, φύλλα αργιλίου για τα σημάδια |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

