Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ flat aluminum plate ] αγώνας 121 προϊόντα.
Προμηθευτής 1050 φύλλο 1500x3050mm φύλλων αργιλίου αργιλίου 1060 1100 2mm ρόλος φύλλων αλουμινίου πιάτων φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | 1050 φύλλα αργιλίου, φύλλο αργιλίου 1100, φύλλο 1500x3050mm αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
5754 5 φραγμός 5mm ελεγχμένο αργίλιο πιάτο πιάτων σχεδίων αργιλίου ελεγχμένο φύλλο
| Λέξη κλειδί: | Ελεγχμένο αργίλιο πιάτο, ελεγχμένα αργίλιο πιάτα σχεδίων, 5754 5 φραγμός 5mm φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |
Υψηλός - ποιότητα 1050 μέταλλο φύλλων αργιλίου για το πιάτο οικοδομικού υλικού
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, μέταλλο φύλλων αργιλίου για το οικοδομικό υλικό |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
| Πάχος: | 0,2mm-350mm |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο πιάτων H32 κραμάτων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη-κλειδί: | 6061 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου για τη συσκευασία, φύλλο αργιλίου 6061 H32 |
|---|---|
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 5052 Πλάκα αλουμινίου με ανάγλυφο 8 x 4 Πλάκα πεδίου αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Διαμαντένια πλάκα 5052 Αλουμίνιο 8 x 4 φύλλα αλουμινίου Πλάκα πέλματος αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm Σφραγίδα από αλουμίνιο παχιά για κτίρια
| Συσκευές από χάλυβα: | Σειρά 5000, σειρά 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H18, H24, H32, H34, H111, H112, T4, T6, T651, κλπ. |
| Δάχος: | 00,15-600 mm |
1100 1050 3003 σειρές 2.8mm 3xxx 3mm παχιά σπείρα φύλλων αργιλίου 4x8 για τα σημάδια
| Λέξη κλειδί: | σπείρα φύλλων αργιλίου, τιμή φύλλων αργιλίου 4x8, φύλλα αργιλίου για τα σημάδια |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προσαρμοσμένο πιάτο 2200mm φύλλων κραμάτων αργιλίου 1 3 5 6 8 σειρές
| Πάχος: | 0.130mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm-2200mm |
| Μήκος: | 1m-12m ή προσαρμοσμένο |
5052 H32 1060 H24 Al Εμφασμένο αλουμίνιο 3003 H14 Αλουμίνιο πλακέτα τετράγωνα
| Αξία: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
Αλουμινίου στρογγυλή πλάκα 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 σκεύη μαγειρικής
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Διάμετρος: | 90 mm-1020 mm (απαιτήσεις του πελάτη) |

