Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ flat aluminum plate ] αγώνας 121 προϊόντα.
Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου σπειρών αργιλίου στη σπείρα ρόλων αργιλίου σπειρών
| λέξη κλειδί: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου σπειρών αργιλίου, φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πάχος σπειρών αργιλίου σπειρών υδρορροών σπειρών φύλλων αργιλίου στόκων
| λέξη κλειδί: | αργίλιο σπειρών υδρορροών, πάχος σπειρών αργιλίου, σπείρα φύλλων αργιλίου στόκων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
ρόλος σπειρών επιστολών καναλιών αργιλίου σπειρών περιποίησης αργιλίου πάχους 1xxx 3xxx 5xxx 0.30.7mm
| λέξη κλειδί: | σπείρα αργιλίου 1xxx 3xxx 5xxx, σπείρα περιποίησης αργιλίου, ρόλος σπειρών αλουμινίου πάχος 0,7 χιλ. |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
1050 2mm 1100 3003 ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου για την επιστολή καναλιών
| λέξη κλειδί: | σπείρα αργιλίου 1050 2 χιλ., σπείρα αργιλίου για την επιστολή καναλιών, ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
1100 Αλουμινίου Coil Βιομηχανική ποιότητα Πυρή 1mm 2mm 3mm 5mm Mill Finish
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000 |
|---|---|
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Δάχος: | 0,2-8,0 χλστ |
Κύκλος αλουμινίου υψηλής ποιότητας σειράς 3000 για μαγειρικά σκεύη H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Αλουμινένια ταινία / ταινία 1050 3105 0,2-4 mm Σφιχτή ταινία αλουμινίου για υλικό μπαταρίας
| Αριθμό μοντέλου: | 1050 3105 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρο: | 7-1000 mm |
Πιάτο αλουμινίου επένδυσης
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο Yongsheng |
Χάρτης αλουμινίου για ηλιακό παραβολικό ανακλαστήρα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα: | Φύλλο, σπείρα, κύκλος |
| πλάτος: | 101500mm |
μέταλλο φύλλων αργιλίου 1050 1060 1070 0.5mm τιμή πιάτων 2mm
| Κλειστή λέξη: | φύλλο αλουμινίου 1050,1100 φύλλο αλουμινίου,1100 σπείρα αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

