Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ flat aluminum plate ] αγώνας 121 προϊόντα.
5052 μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.1mm εργοστάσιο φύλλων 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32
| λέξη κλειδί: | H32 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5052, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 0.1mm |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 5052 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
Τεράστιο φύλλο αλουμινίου εγγράφου οικιακού αργιλίου ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου εισαγωγέων φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τα τρόφιμα
| Λέξη κλειδί: | αλουμινόχαρτο αλουμινόχαρτο jumbo, προσαρμοσμένο φύλλο αλουμινίου, τιμή ρολού φύλλου αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Βαθμός τροφίμων 8011 έγγραφο 3003 τεράστιο ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου τιμών Almunium φύλλων αλουμινίου ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | έγγραφο φύλλων αλουμινίου αργιλίου ρόλων φύλλων αλουμινίου almunium, βαθμός τροφίμων 8011 τεράστια τ |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά τόνο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 35 μικρού για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | 35 μm φύλλο αλουμινίου, τιμή κυλίνδρου φύλλου αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου για δοχεία τροφίμων |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
3004 ρόλος 45 φύλλων αλουμινίου αργιλίου μπαταριών φύλλο αλουμινίου αλουμινίου εκατ. 3004 στους ρόλους
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου μπαταριών, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3004, φύλλο αλουμινίου αλουμινίου στο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Χονδρικό 8 - 50 Mic φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου για το δίσκο
| λέξη κλειδί: | 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, αργίλιο Foll για το δίσκο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
5052 Ανωτισμένο φύλλο αλουμινίου 2mm 3mm 4mm Μαύρο Μπλε Κόκκινο Ροζ Χρυσή πλάκα
| Αξία: | 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Πάχος: | 0,5-200 χλστ |
1100 1060 5052 3003 H14 Πίνακας αλουμινίου Δυνατότητα πλάκας αλουμινίου 3003
| Αξία: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Τύπος: | Εικόνα |
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
Στρογγυλή πλάκα αλουμινίου 1060 για αμπαζούρ
| Βαθμός/Κράμα: | 1050, 1060, 1100, 3003, κ.λπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων ρόλων εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8011 8021 8079 για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων, ρόλος εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμι |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |

