Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ anodized aluminum plate ] αγώνας 343 προϊόντα.
5A06 Πλάκα από ανοδιωμένο κράμα αλουμινίου H112 5083 5052 5059
| Επιφάνεια: | Ντυμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Κράμα: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011, κ.λπ. |
Φύλλο 1060 αργιλίου A5052 H32 πιάτο αργιλίου 1100 1050
| λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου A5052 H32, 1060 πιάτο αργιλίου, 1100 πιάτα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο Yongsheng |
πιάτο 4x8 8/1 φύλλο 2200mm διαμαντιών αργιλίου 1100 3105 5052
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 1100,3105 αργιλίου φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου 5052 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
1050 3005 πιάτο 0.5mm 5005 αλουμινίου τιμή μετάλλων φύλλων 2mm
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 1050,3005 αργιλίου φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου 5005 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
Χάρτης αλουμινίου για ηλιακό παραβολικό ανακλαστήρα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα: | Φύλλο, σπείρα, κύκλος |
| πλάτος: | 101500mm |
0.8mm 2mm 3mm Thin 6xxx Πλάκα από αλουμίνιο 8x4′ φύλλο από αλουμίνιο 6061 T6
| Αξία: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Δάχος: | 0.10-350 mm ((επικοινωνήστε μαζί μας για την ακριβή τιμή) |
| Διάμετρο: | 100-2600 mm |
Φύλλο καθρεφτών αργιλίου
| Όνομα προϊόντος: | Ανακλαστικός ρυθμός φωτισμού φύλλο καθρέφτη αλουμινίου 86%, ανακλαστικός ρυθμός φωτισμού 95% γυαλισμ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
Συνήθεια 1060 1050 1100 φύλλο 2mm κραμάτων αργιλίου h14 h24 ρόλος φύλλων αργιλίου 3mm 12mm για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Κλειστή λέξη: | Πλάκες αλουμινίου φύλλα, ρόλο φύλλου αλουμινίου, φύλλα αλουμινίου 1060. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Αξία: | Α1050, Α1060, Α1070, Α1100 |
Προμηθευτής 3003 φύλλων αργιλίου 5083 ρόλοι φύλλων πιάτων αλουμινίου H111
| λέξη κλειδί: | προμηθευτής φύλλων αργιλίου, πιάτο 5083 h111, φύλλο αλουμινίου πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου 2mm πάχος 3003 4mm 5052 πιάτο κραμάτων αργιλίου H112 5083 A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

