Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ anodized aluminum plate ] αγώνας 343 προϊόντα.
5083 h116 h321 5052 θαλάσσιο πιάτο αργιλίου βαθμού φύλλων κραμάτων αλουμινίου 5005 5754 για το κτήριο σκαφών βαρκών
| Λέξη κλειδί: | Θαλάσσιο πιάτο αργιλίου βαθμού, πιάτο αργιλίου 5083, πιάτο αργιλίου για το κτήριο σκαφών βαρκών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
5083 θαλάσσιο πιάτο αργιλίου βαθμού φύλλων κραμάτων αλουμινίου οικοδόμησης σκαφών βαρκών H116 H321
| Κλειστή λέξη: | 5083 h116 φύλλα από κράμα αλουμινίου, φύλλα από κράμα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας, 5083 h321 φύλλ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Τέμνον κράμα 3003 μετάλλων φύλλων αργιλίου 3105 3005 10 χιλ. πιάτο αργιλίου 1,5 χιλ. πάχους για τη στέγη
| Λέξη κλειδί: | Μέταλλο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 1,5 χιλ. πάχους, πιάτο αργιλίου για τη στέγη |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 3003 3004 3005 3105 |
Κατασκευαστές ανωτισμένου αλουμινίου 2mm 3mm 5mm 10mm φύλλο αλουμινίου τιμή πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Δάχος: | 0.2mm20mm |
0.3mm πιάτα αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 8 X 4 αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 0.7mm, φύλλο 1mm αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Πρότυπα: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Τ6 Ανωδικοποιημένο φύλλο αλουμινίου ταινία περιστροφής προσαρμοσμένο μέγεθος
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Σχήμα: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Χρώμα: | Ασήμι, CHAMPAGNE, ο Μαύρος, χαλκός, χρυσοί, κ.λπ. |
Τυπικό πακέτο εξαγωγής ανοδιωμένου φύλλου αλουμινίου
| Επιφάνεια: | Φωτεινό, Ματ, Γραμμή μαλλιών, Βούρτσα, Αμμοβολή, Καρό, Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
5052 Ανωτισμένο φύλλο αλουμινίου 2mm 3mm 4mm Μαύρο Μπλε Κόκκινο Ροζ Χρυσή πλάκα
| Αξία: | 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Πάχος: | 0,5-200 χλστ |
1 4 ίντσες πάχος Πλάκα αλουμινίου 1/8 ίντσες 10mm 6mm 3mm 1mm πάχος 4 * 8 FT
| Σύνθετα αλουμινίου: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1mm-2600mm |
| Διάμετρο: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm ή οποιαδήποτε κοπή σε μέγεθος |
DD πιάτο ΣΥΝΕΧΟΎΣ 99,5% αργιλίου 1050 6061 για την κουζίνα βαθιών σχεδίων
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

