Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ anodized aluminum plate ] αγώνας 343 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο 350mm πιάτων H32 κραμάτων φύλλων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
Παν 6.0mm δίσκοι αργιλίου δοχείων μη ραβδιών για την κουζίνα
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5052 αργιλίου φύλλων πιάτων αργιλίου παχύ πιάτο αργιλίου βαθμού πιάτων θαλάσσιο για τη βάρκα
| λέξη κλειδί: | παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 5052, θαλάσσιο πιάτο φύλλων αργιλίου αργιλίου βαθμού |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αλουμίνιο 7075 T6 5083 πιάτο 6063 αλουμινίου πιάτο αργιλίου 6061
| λέξη κλειδί: | αλουμίνιο 7075 πιάτο αλουμινίου t6,5083, πιάτο αργιλίου 6061 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κατασκευαστής στην Κίνα Προμηθευτής Αλουμίνιο φύλλο 0,15-25,0 mm
| Υλικό: | 1 κράμα αλουμινίου 3 5 6 8 σειρών |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινη παλέτα |
| πλάτος: | 10mm-2200mm |
Φύλλο αλουμινίου 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Πλάκα αλουμινίου για φύλλο οροφής
| Λέξη -κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,15-200mm προσαρμοσμένο |
6061 Τ6 Πλάκα αλουμινίου για θαλάσσιες εφαρμογές Μέγεθος 0.2-500mm
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Διάμετρο: | 1002600mm |
5052 5754 Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου / Πλάκα με τσακωμένα μοτίβα / Έκτυπη διάτρητη φύλλα αλουμινίου
| Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |
πιάτο 5mm αργιλίου 12mm σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 12mm, φύλλο αργιλίου 5mm, σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1000 3000 σειρά υψηλής ποιότητας πλάκα αλουμινίου κατάλληλη για οικιακές συσκευές μπορεί να προσαρμοστεί
| Συσκευές από χάλυβα: | Σειρά 1000,3000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρο: | 20-3000 mm κλπ. |

