Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ anodized aluminum plate ] αγώνας 343 προϊόντα.
Πιάτο 1060 αργιλίου υλικού κατασκευής σκεπής τιμή αλουμινίου σπειρών αργιλίου 3mm ανά κλ
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
2 mm 3 mm 4 mm φύλλο αλουμινίου, κράμα ναυτικής ποιότητας 6063 6061 πλάκα αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 6061 6063 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ6, Τ651, Τ4, Τ851, κλπ. |
| Δάχος: | 00,10-350 mm |
1060/3003/5052/6061 φύλλα αλουμινίου ρολό αλουμινίου κυλίνδρου πλάκα αλουμινίου ταινία
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
| πλάτος: | 102000mm |
προμηθευτής χονδρικό 4x8 μετάλλων φύλλων αργιλίου 3003 3105 5052
| λέξη κλειδί: | φύλλο 3003,3105 αργιλίου φύλλο αργιλίου, χονδρικό φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Το χρώμα ευπόβαλε σε ανοδική οξείδωση την πυροπροστασία αργιλίου 5mm 4.0mm H24 1070
| Όνομα προϊόντων: | Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3mm 6mm 8mm 6063 καθρέφτης φύλλων αργιλίου που γυαλίζεται 6082
| Όνομα προϊόντων: | Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
100mm αντι λέρωμα φύλλων αργιλίου 1050 1060 5052
| Όνομα προϊόντων: | Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Σπείρα 3105 αργιλίου 1050 1060 1070 1100 3003 ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής 5052 αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | σπείρα 3105, ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου, σπείρα αργιλίου αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | Υλικό κατασκευής σκεπής, οροφή, επένδυση, υδρορροή, τοίχος προσόψεων, κ.λπ. |
Σπείρα 5086 ρόλος αργιλίου 5a02 5052 αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου h32 5005 h24
| Λέξη κλειδί: | ρόλος αργιλίου 5005 σπείρα αργιλίου 5052,5005 h24, σπείρα αργιλίου 5005 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | Υλικό κατασκευής σκεπής, οροφή, επένδυση, υδρορροή, τοίχος προσόψεων, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένη σκληρότητα ανωτισμός δίσκοι αλουμινίου υψηλή αντοχή στη διάβρωση
| Δάχος: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Σκληρότητα/Ανεκτικότητα: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά, Αυτοκίνητα, Μαγειρικά σκεύη κ.λπ. |

