Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ anodized aluminum plate ] αγώνας 343 προϊόντα.
Ο μύλος τελειώνει το θαλάσσιο βαθμό 5083 πιάτων 4x8 κραμάτων αργιλίου πιάτο φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αλουμινίου, φύλλα πιάτων αργιλίου, πιάτο 5083 αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
1mm 3mm 10mm 35 χιλ. πυκνά φύλλο/πιάτο αργιλίου βαθμού 7075 αεροσκαφών κραμάτων για τα αεροσκάφη αεροπορίας/κατασκευής
| Λέξη κλειδί: | Θαλάσσιο πιάτο αργιλίου βαθμού, πιάτο αργιλίου 5083, πιάτο αργιλίου για το κτήριο σκαφών βαρκών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
Γυαλισμένο πιάτο 3 5 6 8 σειρές 10mm φύλλων αργιλίου κραμάτων
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.130mm |
| Πλάτος: | 10mm-2200mm |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο πιάτων H32 κραμάτων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη-κλειδί: | 6061 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου για τη συσκευασία, φύλλο αργιλίου 6061 H32 |
|---|---|
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
3003 5052 5083 6061 Αντιολισθητική πλάκα αλουμινίου με διαμαντένιο μοτίβο Αλουμίνιο Μέταλλο
| Λέξη-κλειδί: | Μη ολισθητήρες αλουμινίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |
5052 5005 5754 5083 πιάτο φύλλων αργιλίου Ο H32 H34 H111 H116 H321 H112 για το σκάφος βαρκών
| Λέξη κλειδί: | το αργίλιο καλύπτει τα φύλλα, ρόλος φύλλων αργιλίου, 5052 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
Ρόλος 2.0mm πιάτο 80mm X 200mm φύλλων αργιλίου υψηλής ακρίβειας αργιλίου 3,0 χιλ. φύλλο αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου υψηλής ακρίβειας, φύλλο αργιλίου 2.0mm, φύλλο αργιλίου 3.0 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
φύλλο αργιλίου ανακλαστήρων ρόλων σπειρών φύλλων αργιλίου καθρεφτών 1mm 1.3mm υψηλό αντανακλαστικό γυαλισμένο
| Όνομα προϊόντων: | γυαλισμένο φύλλο καθρεφτών αργιλίου, πιάτο 1mm αργιλίου καθρέφτης, φύλλο αργιλίου ανακλαστήρων για τ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112 |
Αργίλιο 6061 αργίλιο 6063 T6 φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου
| λέξη κλειδί: | αργίλιο 6061 πιάτο αργιλίου t6,6063, φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πιάτο 5005 5052 H22 5754 5083 H34 H111 5086 αργιλίου 5000 σειρών θαλάσσιο φύλλο αργιλίου H116
| Λέξη κλειδί: | Κράμα πιάτων αλουμινίου, πιάτο 5754 αλουμινίου, 5005 φύλλα αργιλίου h34 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 5000 σειρές |

