Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ anodized aluminum plate ] αγώνας 343 προϊόντα.
5083 πιάτο 5mm αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλο 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 5083 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου 5mm |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Τιμή 1050 εργοστασίων κατασκευαστής πιάτων αργιλίου φύλλων ο-H112 αργιλίου
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 1050 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112 |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.25mm 4x8 7075 για το παγοκιβώτιο
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
1100 1060 3003 3105 το παχύ αργίλιο 1.2mm 2mm 3mm καλύπτει τα φύλλα για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Ο καθρέφτης τελειώνει την πολωνική λουρίδα ρόλων πιάτων αργιλίου καθρεφτών ρόλων φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το ρόλο φύλλων αργιλίου, πολωνικό πιάτο αργιλίου καθρεφτών, λουρίδα ρόλων πιάτ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο πλάκας ανοδιωμένου αλουμινίου 0,5 mm 1,0 mm Χρώμα κενό ασημί χρυσό μπλε κόκκινο
| Συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Ανοχή: | Σύμφωνα με την απαίτησή σας |
| Χρώμα: | Ασήμι, CHAMPAGNE, ο Μαύρος, χαλκός, χρυσοί, κ.λπ. |
Φύλλο 6061 κραμάτων αργιλίου 6000 σειρών 6063 6082 ρόλος φύλλων πιάτων αργιλίου T6 4x8
| Λέξη κλειδί: | 6061 πιάτο αλουμινίου, πιάτο 6063, ρόλος αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα αλουμινίου: | 6061, 6063,6082 |
Το αργίλιο καλύπτει το μέταλλο φύλλων αργιλίου φύλλων 5052-H38 5005 H34 5754 για τα σημάδια
| Λέξη κλειδί: | σπείρα φύλλων αργιλίου, τιμή φύλλων αργιλίου 4x8, φύλλα αργιλίου για τα σημάδια |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο 5mm πιάτο 3003 πιάτων αργιλίου φύλλων αργιλίου 12mm φύλλο αργιλίου
| λέξη κλειδί: | φύλλο 3003,12mm αργιλίου πιάτο αργιλίου, πιάτο 5mm φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
πάχος 6061 1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm φύλλο πιάτων αργιλίου 6063 T6 κραμάτων αργιλίου αεροσκαφών πιάτων
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αλουμινίου, πιάτο 6061, πιάτο αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα αλουμινίου: | 6061, 6063 |

