Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 568 προϊόντα.
PE PVDF Painted Aluminium Sheet Plate Coil 3003 3105 3,0mm 1600mm
| Πάχος: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1001600mm |
| Μήκος: | Σύμφωνα με τα requiremnets σας |
Κατασκευή 3000 σειρά 3003 αργίλιο γύρω από τη σκληρή σμάλτωση υποβολής σε ανοδική οξείδωση κύκλων
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πάχος 0.1-3.0 mm Ρολό ταινίας αλουμινίου Πλάτος 3-2600 mm Υλικό με πιστοποίηση SGS για κατασκευή
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Κίνα Κατασκευή Καλής Ποιότητας Δυνατότητα 0.1mm έως 3.0mm Αλουμινίου Coil Roll Strip Σχεδιασμένο για ανθεκτική
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο~H112 |
Πίνακας ελέγχου από αλουμίνιο 1050 1100 3003 5052 Πίνακας από αλουμίνιο με ανάγλυφο για χρήση σε ψυγείο
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
3003 6061 Αλουμίνιο Πλάκα Σκακιέρας Αλουμινίου Διαμαντένια Πλάκα Πέλματος 5 Μπάρες Ανάγλυφο Αντιολισθητικό Μοτίβο Διαμαντιού Φύλλο
| Βαθμός: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
0.012-0.1mm 3003 H13 Χαρτί αλουμινίου για χαρτί μέλιτος
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | H18, H19, κ.λπ. |
| Πάχος: | 0.0120.1mm |
Αλουμινίου χρώμα επικαλυμμένο λωρίδες κυλίνδρους 3003 3005 3105 κράμα ποιότητα προχρώματος
| Χρώμα: | Σειρά Ral ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Διάμετρο: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Πιστοποιητικό: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
1050 1060 3003 Μη κολλητά κράματα Κύκλοι από αλουμίνιο για κατσαρόλες
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H16, H18, H22, H24, H26, κλπ. |
| Διάμετρος: | 50mm-1600mm ((Η προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
Τυπικό πακέτο εξαγωγής ανοδιωμένου φύλλου αλουμινίου
| Επιφάνεια: | Φωτεινό, Ματ, Γραμμή μαλλιών, Βούρτσα, Αμμοβολή, Καρό, Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |

