Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
προμηθευτής 1100 πιάτων αλουμινίου 0.75mm 6061 7005 φύλλα
| λέξη κλειδί: | πιάτο αλουμινίου 0.75mm, 1/4 φύλλο αργιλίου, φύλλο αργιλίου 6061 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 8011 Jumbo 8079 αλουμινίου κυλούν τις χονδρικές τιμές ρόλων φύλλων αλουμινίου 0.011mm
| λέξη κλειδί: | 8011 φύλλο αλουμινίου αλουμινίου, τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1060, φύλλο αλουμινίου αργιλ |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
20x13 " Μεγάλη κατσαρόλα από φύλλο από αλουμίνιο
| Ονομασία: | Πίνακα αλουμινίου για πάρτι |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Δυναμικότητα: | 850 ml |
πιάτο κύκλων αλουμινίου 1xxx 3xxx
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
8011 ρόλος 1500mm πλάτος ASTM B209 φύλλων αλουμινίου αλουμινίου συσκευασίας τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | 8011 Αλουμινίου,Αλουμινίου Φόλιου τιμή,Αλουμινίου Φόλιου συσκευασία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Φόλιου εκτύπωσης εκτύπωσης εκτύπωσης εκτύπωσης εκτύπωσης 8011
| Ονομασία προϊόντος: | Φόλιου Εμφωτογραφία Προσαρμοσμένη Εμφωτογραφία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
Τσιγάρο φύλλο καθαρό φύλλο 1235 0,0065 mm 0,007 mm Single Smooth Τσιγάρο φύλλο συσκευασίας
| Κλειστή λέξη: | Φόλιο τσιγάρου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |

