Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Φαρμακευτική συσκευασία σοκολάτας ειδικής ποιότητας τροφίμων από χρυσό φύλλο αλουμινίου, φρέσκο και ανθεκτικό στη υγρασία
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000,3000, σειράς 8000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
| Πάχος: | 0,006-0,2 χλστ |
Μεγάλα κατσαρόλες ψησίματος με φύλλο μαγειρέματος Εξωτερικό πάρτι Στρογγυλό αλουμινίου
| Άρθρο: | Μεγάλες κατσαρόλες ψήσιμο από χαρτί |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Δυναμικότητα: | Περίπου 6000 ml |
Συσκευή 380 ml Αλουμινίου με κάλυμμα ορθογώνιο / στρογγυλό
| Συσκευές από χάλυβα: | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυναμικότητα: | 380 ml/11,8 ουγγιές |
T351 χρωματισμένο ιδιοσυγκρασία φύλλο αλουμινίου για το υλικό κατασκευής σκεπής υδρορροών
| όνομα προϊόντων: | Σπείρα/φύλλο αργιλίου χρώματος (επίστρωμα) |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
Λεπτύντε τη λουρίδα 1050 αλουμινίου λουρίδα αργιλίου 1100 3003 3005 5052 6061 H24 1060 H14 1050 για την επιστολή καναλιών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου ελεγμένο βάρος πιάτων και φύλλων αργιλίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου, πιάτο 1000 ελεγκτών αργιλίου, ελεγμένο πιάτο αργιλίου και βά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Πιάτο αλουμινίου επένδυσης
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο Yongsheng |
ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8021 8079 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 11 μικρού
| Κλειστή λέξη: | 8021 Αλουμινόχαρτο, 8006 Αλουμινόχαρτο Ρολό Τιμή, 11 Micron φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Τεχνουργήματα από χαρτί από αλουμίνιο για τις γιορτές
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Διακοσμητική σκίζοντας 0.2mm λουρίδα 1050 H24 αλουμινίου βιομηχανίας
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

