Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
πολωνικός στρογγυλός δίσκος κύκλων αλουμινίου 1100 3003 1050 3005 3105 για το τηγάνι Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | δίσκος κύκλων αλουμινίου, κύκλος 1100, πιάτο αλουμινίου κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
1050 1060 1100 3003 στρογγυλοί δίσκοι αλουμινίου για Cookwares
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
πολωνικός στρογγυλός δίσκος αργιλίου κύκλων αλουμινίου δίσκων 1060 3003 3005 3105 για Cookwares
| Λέξη κλειδί: | 3003 3005 κύκλος 3105 αλουμινίου, 1050 1060 δίσκος 1100 αλουμινίου, κύκλος αλουμινίου για Cookwares |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3MM6.0MM |
γυαλίζοντας δίσκος 25mm αλουμινίου μη ραβδιών 1100 3003 βάση επαγωγής
| Λέξη κλειδί: | γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου, κύκλος αργιλίου 30mm, κύκλος αργιλίου βάσεων επαγωγής για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
3003 H22 Διαμαντένιο φύλλο μετάλλου ∙ Αλουμινίου διαμαντένιο φύλλο για ρυμουλκούμενο φορτίου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Standard Seaworthy Ξύλινη συσκευασία παλέτας |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-20 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Φόλιου περιέκτη τροφίμων 3003 3004 8006 8011 0,03 - 0,2 mm Για κουτί μεσημεριανού φαγητού
| keyword: | 8011 Aluminum Foil ,Aluminium Foil Price,Aluminum Foil Food Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy gauge foil, Medium gauge foil, Light gauge foil |
| Thickness: | 0.03 ~ 0.2mm |
Φύλλο 1060 αργιλίου A5052 H32 πιάτο αργιλίου 1100 1050
| λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου A5052 H32, 1060 πιάτο αργιλίου, 1100 πιάτα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο Yongsheng |
Χρησιμοποίηση σε θερμό και κρύο χρήσιμο δίσκο με ασημένιο φύλλο φύλλο αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Τεκέτα από φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 3003 |
Τελειώστε το πιάτο 5083 αλουμινίου κράμα φύλλων 7075 αλουμινίου για το ανώτατο όριο επένδυσης
| λέξη κλειδί: | αργίλιο 5083 φύλλο, πιάτο 7075 αλουμινίου, ανώτατες λουρίδες αργιλίου & επίπεδη λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm350mm |
8x4 Chequer αλουμινίου φύλλων το αλουμίνιο πιάτων προχωρεί το πιάτο 2mm μαύρο πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
| Μάρκα: | YONGSHENG |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |

