Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
1100 Αλουμινίου κυκλική πλάκα Αλουμινίου στρογγυλή πλάκα για σκεύη μαγειρικής
| Αξία: | 1050, 1060, 1100, 3003, κ.λπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Πάχος: | 0.3-6mm |
Κύκλοι δίσκων αλουμινίου βαθιών σχεδίων για τα εργαλεία Cookware
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ο μύλος 1050 HO τελειώνει το αλουμίνιο γύρω από το πιάτο για Cookware
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
50 μεγέθους BBQ Αλουμινίου Φόλιου Ψήσιμο Πάν Ροστερ Τήνιο Φόλιου Τράβηγμα
| Ονομασία: | Στρογγυλή κατσαρόλα |
|---|---|
| Βάρος: | 11.0lb |
| Διάμετρο: | 14 ίντσες |
1LB Αλουμινίου Φόιλου Ολομήκη Τραπέζιση Τραπέζι - Πανικευτήρα για Πολυδιάστατο Περιέκτη Τροφίμων
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 3004, 8011 |
| Τελείωσε.: | 148x122mm (5.83x4.80") |
Ζαρωμένη στέγη φύλλων αλουμινίου υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου φύλλο
| λέξη κλειδί: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου, ζαρωμένο υλικό κατασκευής σκεπής αλουμινίου, στέγη φύλλων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο Yongsheng |
Ναυτικά 5083 5052 ντυμένο σκόνη φύλλο H32 H34 αλουμινίου για τη βάρκα
| Λέξη κλειδί: | πιάτο 5083, κράμα αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου αργιλίου ναυτικό |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
8.6 X 6.6 ίντσες βαθιά κατσαρόλα μίας χρήσης μπουκάλι μεταφοράς επαναχρησιμοποιήσιμο αλουμινένιο φύλλο
| Ονομασία: | Ορθογώνιο εμπορευματοκιβώτιο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Διάρκεια: | 8.66 ίντσες |
Πιάτο 20mm παχύ πιάτο 5083 πιάτο 6061 T6 αλουμινίου αλουμινίου αλουμινίου H111
| Κλειστή λέξη: | πλάκα αλουμινίου πάχους 20 mm, πλάκα αλουμινίου 5083 h111, πλάκα αλουμινίου 6061 t6, |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Το PVC PE έντυσε το λεπτό ρόλο 0.5mm 2mm 3mm λουρίδων αλουμινίου 3105 πυκνά για το σωλήνα ppr
| Όνομα προϊόντων: | Λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Yongsheng |
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |

