Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Οικογένεια τεράστιος ρόλος 150m φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού Odorless συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού, εισαγωγείς φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αργιλί |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Ο μύλος τελειώνει το πιάτο 10 ίντσα 1mm κύκλων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
300 ml 1000 ml Ασημένιο χαρτί από κασσίτερο Τράις Τροφίμων Περιεκτικό χαρτί συσκευασίας με καπάκια
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | Φόλιο αλουμινίου 3003, 3004 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο, χρυσό, προσαρμοσμένο |
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
Φόλιου Ramekins στρογγυλή φόλιου κατσαρόλες μικροκυμάτων φούρνο ομαλό τοίχωμα για το τραπέζι φόλιου
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 84x75x54 χιλιοστά |
| Σχήμα: | Γύρω |
6061 λουρίδα 2mm αλουμινίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
T3 ιδιοσυγκρασία 1070 πιάτο 1100 αλουμινίου για τον αρχιτεκτονικό τοίχο προσόψεων
| Λέξη κλειδί: | Καθαρό πιάτο αλουμινίου 1100, de Aluminio παράγραφος Camiones για αρχιτεκτονικό, βιομηχανία 1050 106 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
Μεγάλης χωρητικότητας αλουμινένιο φύλλο ομήκη / στρογγυλή 12 λίβρες δοχείο με χαρτόνι
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Ετικέτα: | YONGSHENG |
| χρώμα: | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, προσαρμοσμένο |
1 3 Φόλιου Ατμού Πίνακας Πάνια Φόλιου Καπάκια - 100 Κουτί 64 Oz
| Ονομασία: | 1 3 φύλλα κατσαρόλας ατμού |
|---|---|
| Μέγεθος από την κορυφή: | 12-5/8 "x 6-1/2" |
| Πάνω σε μέγεθος: | 11-1/2 "x 5-1/2" |
καλύτερο φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου 1xxx 3xxx στο φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου της Νιγηρίας 0.3mm-0.7
| Λέξη κλειδί: | καλύτερο φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου στη Νιγηρία, φύλλο 0.3mm, φύλλο αλουμινίου υλικού |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
0.3mm πιάτα αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 8 X 4 αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 0.7mm, φύλλο 1mm αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Πρότυπα: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

