Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Αλουμινένιο λωρίδιο κυλίνδρου με λωρίδες της σειράς 3000 3003 3004 3105
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 3 τόνοι |
| Δάχος: | 0.16.0mm |
Λωρίδα κράματος αλουμινίου 0,1 mm 1050 1060 1070 1100 3A21 3003
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, υποβολή σε ανοδική οξείδωση, επίστρωμα σκονών, βούρτσισμα, στίλβωση, ανατίναξη άμ |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Ανοχή: | ±0.02mm |
0.1mm Αλουμινίου γυαλί φύλλο ρολό γυαλισμένο λωρίδιο περιέλιγμα 3003 1060
| Δάχος: | 0.110mm |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Μύλος Edge |
| Διάμετρο: | 101500mm |
Αλουμινένιο λουρί ταινίας προσαρμοσμένο μέγεθος 10mm πλάτος αλουμινένιο ρολό
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, που καλύπτονται με το PVC, και ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Τροποποιημένο: | 3 τόνοι |
Τ6 Ανωδικοποιημένο φύλλο αλουμινίου ταινία περιστροφής προσαρμοσμένο μέγεθος
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Σχήμα: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Χρώμα: | Ασήμι, CHAMPAGNE, ο Μαύρος, χαλκός, χρυσοί, κ.λπ. |
Κατασκευαστές ανωτισμένου αλουμινίου 2mm 3mm 5mm 10mm φύλλο αλουμινίου τιμή πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Δάχος: | 0.2mm20mm |
Αλουμινένιο λωρίδιο περιτύλιγμα φύλλο ένωσης βαθμού ρολό 1.5mm 2.5mm Μέσα 76mm διάμετρος
| Διάμετρο: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κατασκευή, διακόσμηση, μεταφορά κλπ. |
| Δάχος: | 00,1-6,0 mm |
Λαμαρίνα σε φύλλο με φινίρισμα καθρέφτη από γυαλισμένο αλουμίνιο 10mm για επένδυση
| Κράμα/Βαθμός: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο~H112 |
| πάχος: | 0,1-10mm |
Αλουμινίου Morrir Αντανακλαστικό φύλλο ρολό τελικό γυαλισμένα φύλλα
| Δάχος: | 0.110mm |
|---|---|
| πλάτος: | 101500mm |
| Διάρκεια: | 1m-12m ή προσαρμοσμένο |
8011 8079 Τροφίμων Χαρτί από φύλλο αλουμινίου 11 12 20 30 35 Micron Jumbo Roll
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 8079 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32 κλπ. |
| Δάχος: | 0,006-0,2 χλστ |

