Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 568 προϊόντα.
Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου στο ρόλο σπειρών υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου της Νιγηρίας πάχος 0,5 χιλ.
| Λέξη κλειδί: | σπείρα φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου, ρόλος σπειρών υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά τόνο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 35 μικρού για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | 35 μm φύλλο αλουμινίου, τιμή κυλίνδρου φύλλου αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου για δοχεία τροφίμων |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
έγγραφο 1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 αλουμινίου φύλλων αλουμινίου ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011, έγγραφο φύλλων αλουμινίου αργιλίου ρόλων φύλλων αλουμινίου almunium, |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Ντυμένες σπείρες αλουμινίου Pvdf χρώμα 3105 3003 1060 6061 που προβερνικώνονται 5052
| Πλάτος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Πάχος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Ταυτότητα σπειρών: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
90% υψηλής αντανάκλασης καθρέφτης γυαλιστερό αλουμίνιο γυαλί περιτύλιγμα φύλλο ρολό
| Αριθμό μοντέλου: | 1050 1060 1070 1100 3003 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρο: | 40 mm-1270 mm |
Το φύλλο αλουμινίου αργιλίου κυλά το βαθμό τροφίμων κυλίνδρων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1235 3003 5052 8006 8011
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Βιομηχανική λωρίδα αλουμινίου 1060 1100 3003 5052 6061 8011 Για περιστροφή μετασχηματιστή
| Ονομασία προϊόντος: | 1060 1100 3003 5052 6061 8011 Για περιστροφή μετασχηματιστών |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
Τιμή 6061 φύλλο 5mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου T6 πιάτο αλουμινίου
| Κλειστή λέξη: | Αλλουμινίου Φύλλα τιμή,6061 T6 Αλλουμινίου Φύλλα,5mm Αλλουμινίου Πλάκα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Οικογένεια 8011 μαλακό τεράστιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου ρόλων H112 φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | 8011 φύλλο αλουμινίου αργιλίου, ρόλοι φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, τεράστιοι ρόλοι φύλλων αλουμινίο |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Τιμή ταινιών φύλλων αλουμινίου αργιλίου εγγράφου ανά φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 5052 κλ 1235 για τα εμπορευματοκιβώτια τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | ταινία από φύλλο αλουμινίου, φύλλο χαρτί από φύλλο αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 1235 |
|---|---|
| Άρθρο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |

