Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
ρόλος φύλλων αλουμινίου λουρίδων σπειρών πιάτων φύλλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075
| Λέξη κλειδί: | 3003 πιάτο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 5005, ρόλος φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5A06 Πλάκα από ανοδιωμένο κράμα αλουμινίου H112 5083 5052 5059
| Επιφάνεια: | Ντυμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Κράμα: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011, κ.λπ. |
H14 σπείρα 1006000mm μήκος 101600mm ρόλων λουρίδων αργιλίου ιδιοσυγκρασίας πλάτος
| Επιφάνεια: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 508mm ή 610mm |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, ΜΒ T3880.1-2006 |
Φύλλο πλάκας ανοδιωμένου αλουμινίου 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Πλάτος: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Κατασκευή Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Μήκος: | 1-12m ή προσαρμοσμένο |
Αλουμινένιο καλώδιο για πλυντήριο 1060 3003 Δυσκολία
| Διάμετρο: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Δάχος: | 00,1-6,0 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Λεπτή οδηγημένη μετάβαση ελαφριά λουρίδα 10mm 1060 3003 3004 πατωμάτων σπειρών λουρίδων αργιλίου 5630
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου στο ρόλο σπειρών υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου της Νιγηρίας πάχος 0,5 χιλ.
| Λέξη κλειδί: | σπείρα φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου, ρόλος σπειρών υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Υψηλή διάβρωση 3003 πιάτων κραμάτων αργιλίου 3105 3005 φύλλο αργιλίου h14 h24 h112 h16 h22 h32 στο ρόλο
| Λέξη κλειδί: | φύλλα 3003, φύλλο αργιλίου αργιλίου στο ρόλο, πιάτο κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A3003, A3004, A3105 |
Αντίσταση διάβρωσης σπείρα φύλλων αλουμινίου αργιλίου 11 μικρού για την κουζίνα
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 7 μικρού, φύλλο αλουμινίου αργιλίου εγγράφου φύλλων αλουμινίου, ρόλος φύλλ |
|---|---|
| Κράμα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |

