Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 568 προϊόντα.
Τα T851 5mm 3104 οδήγησαν την ελαφριά μαλακή κάλυψη καναλιών λουρίδων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.5mm 6.0mm 8011 κενά κύκλων αργιλίου H12 H14
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
SGS 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx τα φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου σειράς αποτύπωσαν το φύλλο αργιλίου σε ανάγλυφο
| Όνομα προϊόντος: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι αργίλιο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
δίσκος αργιλίου 1050 1100 1050 5754 για τα εργαλεία σημαδιών κυκλοφορίας
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
7075 ζαρωμένο T651 φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου, 7075 ζαρωμένο T651 φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
Θαλάσσιο αργίλιο 5052 h32 5005 πιάτα 3 εκατ. 15mm βαθμού αργιλίου H34 H14 παχύ φύλλο αργιλίου
| Κλειστή λέξη: | Αλουμίνιο θαλάσσιας ποιότητας 5052-h32, πλάκες αλουμινίου πάχους 3 cm, φύλλα αλουμινίου πάχους 15 mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο πιάτων H32 κραμάτων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη-κλειδί: | 6061 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου για τη συσκευασία, φύλλο αργιλίου 6061 H32 |
|---|---|
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Εργοστασιακής Υψηλής Ποιότητας 5000 Σειράς Αλουμινένια Διαμαντένια Πλάκα Ελεγχόμενη Ανάγλυφη Αλουμινένια Διαμαντένια Λαμαρίνα
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
1060 0,55 mm πάχος Αλουμίνιο κύκλος O H δίσκος αλουμινίου για κουζίνα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
99% Αλουμίνιο Κύκλος 2mm 2.5mm 3mm Για σκεύη μαγειρικής Αλουμίνιο Γύρο
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Δάχος: | 0.410mm |

