Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
12mm 20mm παχύ αλουμινίου πιάτων φύλλο αργιλίου πιάτων 6061-T6 αργιλίου παχύ
| λέξη κλειδί: | 6061-t6 φύλλο αργιλίου, παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 20mm αλουμινίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Γυαλισμένο αργιλίου καθρεφτών φύλλο αντανάκλασης αργιλίου φύλλων υψηλό αντανακλαστικό
| Ονομασία προϊόντος: | γυαλισμένο φύλλο καθρέφτη αλουμινίου,φυλλό καθρέφτη αλουμινίου,αντανακλαστικό φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
το διαμάντι σειράς 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx αποτύπωσε το ελεγμένο πιάτο 1.5mm σε ανάγλυφο αργιλίου πιάτο βήματος αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι αργίλιο, ελεγμένο πιάτο αργιλίου, πιάτο βήματος αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο YongSheng |
5A02 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου για την ιδιοσυγκρασία τροφίμων 560Mpa H112
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου για τα τρόφιμα, έγγραφο φύλλων αλουμινίου αργιλίου, τεράστιος ρόλος φύλλων |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
μέταλλο φύλλων αργιλίου 1050 1060 1070 0.5mm τιμή πιάτων 2mm
| Κλειστή λέξη: | φύλλο αλουμινίου 1050,1100 φύλλο αλουμινίου,1100 σπείρα αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Επαναχρησιμοποιήσιμο οικολογικά φιλικό αλουμινένιο φύλλο 20 - 200mic πάχος 2,25lb
| Υλικό: | Σύνθετο αλουμινίου 8011 H22,κατηγορία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος: | Παν δίσκος φύλλων αλουμινίου του /aluminum φύλλων αλουμινίου εμπορευματοκιβωτίων/αργιλίου φύλλων αλο |
| Αλουμινένιο φύλλο: | 99.7% καθαρό αλουμίνιο |
0.8 χιλιοστά 10 χιλιοστά 20 χιλιοστά Γραμματοσήμα Αλουμινίου 1100 1060
| Ονομασία προϊόντος: | 0.8mm*10mm 20mm Επιστολή Σημείωση Αλουμινίου λωρίδα 1100 1060 |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 κλπ. |
1000 3000 5000 Σειρά Stucco 0,3-0,8 mm Πορτοκαλί φλούδα Αλουμινίου Εμφασμένο φύλλο πλάκας
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
0.5mm 6.0mm 8011 κενά κύκλων αργιλίου H12 H14
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
δίσκος αργιλίου 1050 1100 1050 5754 για τα εργαλεία σημαδιών κυκλοφορίας
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |

