Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Πάχος σπείρα 1100 1060 1050 3003 5052 6063 φύλλων αργιλίου 0.1mm 6.0mm H12 H18 H24 H26 H28
| Κλειστή λέξη: | 0.1mm έως 6.0mm αλουμινένιο περιτύλιγμα, H12 H18 H24 H26 H28 φύλλο/περιτύλιγμα αλουμινίου,1xxx?? 6xx |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Δάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Πεντά ράβδοι Τύπος Διαμαντένιο φύλλο ελέγχου 3mm 6061 3003 Πλάκα ελέγχου από αλουμίνιο σε ανάγλυφο
| Όνομα προϊόντος: | Μαύρη πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, 3003 ανάγλυφο πηνίο αλουμινίου με στόκο, 6061 ανάγλυφο πηνίο αλουμιν |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
το παχύ κράμα 3003 H24 20mm 0.3mm λεπταίνει την ταινία λουρίδων σπειρών αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Πηνίο ταινίας αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Θαλάσσιας ποιότητας 5052 3003 H14 Σκαφωτό Αλουμίνιο Διαμαντένιο Πλάκα Φύλλο Διαμαντένιο Ανάγλυφο Φύλλο Αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
σπείρα λουρίδων αργιλίου 0.4mm 0.5mm λεπτή για την επιστολή 1060 H14 1050 1100 3003 3005 καναλιών
| λέξη κλειδί: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου, λουρίδα αργιλίου για το γράμμα καναλιών, σπείρα αργιλίου 1060 h14 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ο μύλος τελειώνει, κανένας λεκές, χωρίς τραχύ Selvedge |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου πιάτων κύκλων δίσκων αργιλίου 1100 1050 1060 3003 3105 για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | κύκλος 3003,1060 αλουμινίου δίσκος κύκλων αργιλίου, κύκλος αργιλίου γύρω από το πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
Προσαρμοσμένο 4 X 8 Αλουμινίου Πλάκα Ελέγχου 1.5mm 5754 5083 3003 Εμφυτοποιημένο Αλουμινίου Διαμαντένιο Πλάκα φύλλο ρολό
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο 4x8, Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο με διαμάντι, φύλλο πλάκας από αλουμίν |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 1500mm ιατρικό φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
ρόλος σπειρών επιστολών καναλιών αργιλίου σπειρών περιποίησης αργιλίου πάχους 1xxx 3xxx 5xxx 0.30.7mm
| λέξη κλειδί: | σπείρα αργιλίου 1xxx 3xxx 5xxx, σπείρα περιποίησης αργιλίου, ρόλος σπειρών αλουμινίου πάχος 0,7 χιλ. |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
Ντυμένη σπείρα λουρίδων αργιλίου επιστολών καναλιών λουρίδων κραμάτων αργιλίου καθρεφτών χρώμα για την επιστολή
| Λέξη κλειδί: | η λουρίδα κραμάτων αργιλίου, χρώμα έντυσε τη λουρίδα αργιλίου, ντυμένο χρώμα αργίλιο σπειρών αργιλίο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, Διακόσμηση, Κτίριο, Συσκευασία, Πρεσάρισμα, κ.λπ. |

