Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Άσπρες γαλαζοπράσινες ντυμένες χρώμα ντυμένες χρώμα σπείρες Pvdf σπειρών αργιλίου
| λέξη κλειδί: | Άσπρες ντυμένες σπείρες αργιλίου, μπλε σπείρα αργιλίου, ντυμένες χρώμα σπείρες αργιλίου Pvdf |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Ρόλος 3003 5052 φύλλων της Κίνας Alumminum 6061 ρόλος σπειρών 6063 αλουμινίου
| λέξη κλειδί: | 3003 σπείρα αργιλίου, σπείρα αλουμινίου 5052 h32, τιμές σπειρών αλουμινίου |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, δυτική ένωση, γραμμάριο χρημάτων, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό: | ISO, ROHS |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Κράμα: | 1000/3000/5000/6000/κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0.2mm - 8mm ή προσαρμοσμένο |
σπείρα αργιλίου σπειρών επιστολών καναλιών αργιλίου τιμών σπειρών αργιλίου για την υδρορροή
| λέξη κλειδί: | σπείρα αργιλίου για την υδρορροή, σπείρα επιστολών καναλιών αργιλίου, τιμή σπειρών αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
σπείρα 8011 σπείρα 1070 αργιλίου 3105 6061 αργιλίου σπείρα αργιλίου
| λέξη κλειδί: | σπείρα αργιλίου 8011, σπείρα 6061,3105 αργιλίου σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ντυμένη σπείρα λουρίδων αργιλίου επιστολών καναλιών λουρίδων κραμάτων αργιλίου χρώμα για την επιστολή
| Λέξη κλειδί: | η λουρίδα κραμάτων αργιλίου, χρώμα έντυσε τη λουρίδα αργιλίου, ντυμένο χρώμα αργίλιο σπειρών αργιλίο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κατασκευή 6061 πιάτων αλουμινίου τιμή φύλλων αργιλίου ανά πιάτο αργιλίου κλ 6082 t6 6061 t651
| Κλειστή λέξη: | αλουμίνιο 6061 t6 πάχος 4 mm, φύλλο περιτυλίγματος αλουμινίου, αλουμίνιο 6061 t4 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
σπείρα 1 λουρίδων αργιλίου 0.1mm - 6.0mm - ρόλος σπειρών αργιλίου 8series από το εργοστάσιο της Κίνας
| Όνομα: | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | ISO, RoHS |
| Ανοχές: | Σαν απαίτηση του πελάτη |
σπείρα 3mm 1series 3series 5series 6series 8series λουρίδων αργιλίου 0.1mm καυτό - κυλημένος
| Όνομα: | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, RoHS |
| Ανοχές: | Σαν απαίτηση του πελάτη |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 προβερνίκωσαν τη χρωματισμένη ντυμένη λουρίδα σπειρών φύλλων αργιλίου για το υλικό κατασκευής σκεπής
| λέξη κλειδί: | Σπείρα φύλλων αργιλίου για το υλικό κατασκευής σκεπής, προβερνικωμένη χρωματισμένη ντυμένη λουρίδα σ |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |

