Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Σε αποθεματισμό 3003 3004 3005 Σύνθετο χαρτί αλουμινίου κυλίνδρος κυλίνδρος αλουμινίου κυλίνδρος jumbo
| Ονομασία προϊόντος: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 3000 σειρών |
| Δάχος: | 6-20microns |
3003 λουρίδα αργιλίου HO για την ευκίνητη σπείρα 1.0mm σωλήνων λουρίδα διαιρετών αργιλίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Πηνίο αλουμινίου με έγχρωμη επίστρωση 3003 3004 προβαμμένο 5052 ανοδιωμένο 3,0 mm
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.23.0mm |
| Πλάτος: | 102000mm |
1060/3003/5052/6061 φύλλα αλουμινίου ρολό αλουμινίου κυλίνδρου πλάκα αλουμινίου ταινία
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
| πλάτος: | 102000mm |
6061 5052 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος φύλλο 3003 πιάτων διαμαντιών αργιλίου πιάτο ελεγκτών αργιλίου H14
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πιάτων ελεγκτών αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Αλουμινίου 3003 3004 3005 3103 3105 3A21 Τύπος κράματος Προσαρμοσμένο πάχος πλάτος
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
| πλάτος: | 102000mm |
Ρόλος 3003 φύλλων αλουμινίου αργιλίου οικοδόμησης μετάλλων μεγάλος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου H46
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 3003 ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, αργίλιο Foll, ρόλος H46 φύλλων αλουμινίου αργιλίου οικοδόμη |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πλάτος: | 10mm ~ 1500mm |
Αλουμινίου κυλίνδρους Αλουμινίου κυλίνδρους κυλίνδρους χρώμα επικαλυμμένα κυλίνδρους αλουμινίου φύλλο μεταλλικού κυλίνδρου
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1100 3003 3004 5051 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Δάχος: | 0.2-6.5mm |
Αλουμινίου ταινία Τρίψιμο 0.2 0.3 0.4 0.5 0.6 3.0mm Στύλιγμα 1060 Αλουμινίου Coil
| Σύνθετα αλουμινίου: | 1060 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
| Δάχος: | 0,2-8,0 χλστ |
1100 Αλουμινίου Coil Βιομηχανική ποιότητα Πυρή 1mm 2mm 3mm 5mm Mill Finish
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000 |
|---|---|
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Δάχος: | 0,2-8,0 χλστ |

