Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
3003 φύλλο σπειρών αλουμινίου H14 για την παραγωγή του τοίχου κουρτινών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/ρόλος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Λευκή αλουμινένια τροχιά 3003 3004 3105 5005 Αλουμινένια τροχιά με επικάλυψη
| Αξία: | 1050 1060 1100 3003 3004 3005 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.18.0mm |
σπείρα 3003 αργιλίου διοχετεύσεων σπειρών αργιλίου 1xxx 3xxx 5xxx σπείρα αργιλίου
| λέξη κλειδί: | 3003 σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου 1xxx 3xxx 5xxx, σπείρα αργιλίου διοχετεύσεων |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1060 3003 3004 3005 5052 PVDF, PE Προχρωματισμένες αλουμινένιες κυλίνδρες / φύλλα
| Κράμα/Βαθμός: | 1060 1100 3003 3005 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm6.5mm |
Αλουμινίου Strip 3003 H14 0,5 mm Alloy Aluminium Coils Strip Για ηλεκτρικά εξαρτήματα
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Product name: | Aluminum Coils Strip |
| Color: | Silver |
1060 1100 σειρές ρόλων 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx σπειρών αργιλίου H24 για αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Σπείρα 1060 ρόλος αργιλίου 6061 αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου 5052
| Λέξη κλειδί: | ρόλος αργιλίου 5005 σπείρα αργιλίου 5052,5005 h24, σπείρα αργιλίου 5005 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | στέγες, οροφή, επένδυση, υδρορροή, τοίχος πρόσοψης κ.λπ. |
Φύλλο 5754 φύλλο αλουμινίου πιάτων 8 X 4 σπειρών αργιλίου κραμάτων αργιλίου 5052 5083 6061 6083
| λέξη κλειδί: | φύλλο 8 X 4 αλουμινίου, φύλλο 5754, φύλλο 5052 αλουμινίου σπειρών αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 ελεγμένο πιάτο Noneslip 5 κραμάτων αργιλίου διαμορφωμένο φραγμοί φύλλο πιάτων ελεγκτών αργιλίου για τα ρυμουλκά
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 3003 ελεγμένο πιάτο κραμάτων αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, 5 διαμορφωμένο φραγμοί πιάτο αργιλίο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
1060 1070 PE PVDF επιστρώματος διαμαντιών πορτοκαλιά σπείρα αργιλίου φλούδας αποτυπωμένη σε ανάγλυφο στόκος
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| Πάχος: | 0.15mm5.0mm |

