Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
κύκλος κύκλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 HO για τα εργαλεία και τα φω'τα κουζινών Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος δίσκων αργιλίου, κύκλος 1100, δίσκος αλουμινίου αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
Φύλλο πλάκας ελέγχου αλουμινίου 5754 3003 6061 Πλάκα πέλματος διαμαντιού αλουμινίου για κατασκευαστή δαπέδων στην Κίνα
| Λέξη-κλειδί: | Καρό πλάκα αλουμινίου, φύλλο πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, δάπεδο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
κράμα αργιλίου φύλλων στεγών πάχους 1mm 0.5mm 1050 1100 3003 3105 φύλλα αργιλίου για τη στέγη
| λέξη κλειδί: | αλουμίνιο φύλλων στεγών, φύλλο αργιλίου 3105, αργίλιο 3003 κράμα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Μεταλλικά πιάτα εξάχνωσης αργιλίου για Cookwares και τα φω'τα ή άλλα προϊόντα
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ο μύλος τελείωσε το παχύ φύλλο 2mm αργιλίου 3003 5005 για την υδρορροή επένδυσης
| Λέξη κλειδί: | παχύ πιάτο αργιλίου, φύλλο 8mm αργιλίου πυκνά, πιάτο αργιλίου 12mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
δίσκος αργιλίου 1050 1060 1100 3003 3005 για το λαμπτήρα Cookware
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 500mm ιατρικός
| Κλειστή λέξη: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Πιάτο 1060 αργιλίου υλικού κατασκευής σκεπής τιμή αλουμινίου σπειρών αργιλίου 3mm ανά κλ
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πιάτο 3mm ελεγκτών αλουμινίου φύλλων πιάτων διαμαντιών αργιλίου chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
PE PVDF Painted Aluminium Sheet Plate Coil 3003 3105 3,0mm 1600mm
| Πάχος: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1001600mm |
| Μήκος: | Σύμφωνα με τα requiremnets σας |

