Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Προχρωματισμένη επικάλυψη με αλουμινένιο στρώμα, με περιτυλίγματα φύλλων, με ρολό PE, με επικάλυψη PVDF
| Διάμετρο: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Βάρος της τροχιάς: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Επιχρισμός: | PE, PVDF |
Στήβος Εμβολισμένο Αλουμινίου Φύλλα Coil 1000-6000 Σειρά 1.0-1.5mm
| Βαθμός: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |
Σειρά 3000 PE PVC Επικαλυμμένο ρολό αλουμινίου Trim Coil Βαμμένο φύλλο αλουμινίου
| Κράμα: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,2-3 χιλιοστά |
Αλουμινένιο σπείρωμα με στάνταρ GB/T3880.1-2006 και βάρος σπείρας 2-3 τόνων
| Διάμετρο: | 101600mm |
|---|---|
| άκρη: | Στρίψιμο |
| Επιφάνεια: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
Αλουμινένιο καλώδιο 8011 8079
| ΑΛΛΟΥ: | 1050 1060 1070 1100 3003 3105 5052 5754 5083 |
|---|---|
| άκρη: | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, που καλύπτονται με το PVC, και ξύλινη περίπτωση |
Άνιδιοποιημένο φύλλο αλουμινίου κυλίνδρος κυλίνδρου κράμα αλουμινίου λεκέ ασημένιο χρώμα αλουμινίου
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| ΑΛΛΟΥ: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011, κλπ. |
| Δάχος: | 0.130mm |
Επικάλυψη PVDF Χρώμα Επικάλυψη Αλουμινίου Χάλυβα Αλουμινίου
| Κράμα/Βαθμός: | 1050 1070 3003 3004 5052 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο H12 H14 H18 H24 H32 H111 H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm6.5mm |
Η σκόνη που ντύθηκε ευπόβαλε σε ανοδική οξείδωση 1050 1060 1070 σπείρα φύλλων 1100 αλουμινίου
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
3004 εξασθενίζοντας αντίσταση ιδιοσυγκρασίας σπειρών T8 αλουμινίου PE ντυμένη χρώμα
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
ντυμένη σπείρα επιφάνεια φύλλων αργιλίου πάχους AA1100 350mm
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

