Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ h14 embossed aluminum sheet ] αγώνας 142 προϊόντα.
Κατασκευή Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Μήκος: | 1-12m ή προσαρμοσμένο |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Κράμα: | 1000/3000/5000/6000/κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0.2mm - 8mm ή προσαρμοσμένο |
το αργίλιο 3003 3105 H14 καλύπτει το μέταλλο φύλλων 1.2mm 4mm 7mm 12mm παχύ 4x10
| Λέξη κλειδί: | 4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7mm παχύ, φύλλο 12mm αργιλίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003H και ρόλος αργιλίου φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου 8011 H14
| λέξη κλειδί: | 3003H σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου 8011 H14, ρόλος αργιλίου 3003 h14 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
1100 1060 3003 3105 το παχύ αργίλιο 1.2mm 2mm 3mm καλύπτει τα φύλλα για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Πιάτο 3003 φύλλο 0.3mm αργιλίου αργιλίου 1050 1100 h14 πιάτο αργιλίου πιάτων για τη στέγη
| Κλειστή λέξη: | πλάκα αλουμινίου 3003, πλάκα αλουμινίου 1050, πλάκα αλουμινίου για στέγη |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προσαρμοσμένο 4 X 8 Αλουμινίου Πλάκα Ελέγχου 1.5mm 5754 5083 3003 Εμφυτοποιημένο Αλουμινίου Διαμαντένιο Πλάκα φύλλο ρολό
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο 4x8, Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο με διαμάντι, φύλλο πλάκας από αλουμίν |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
Μεταλλικά πιάτα εξάχνωσης αργιλίου για Cookwares και τα φω'τα ή άλλα προϊόντα
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αλουμίνιο 3003 φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής κραμάτων αλουμινίου φύλλο αλουμινίου 3105 3xxx για τη στέγη
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου 3105, αλουμίνιο 3003 3xxx φύλλο, φύλλο αλουμινίου για τη στέγη |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
τα φύλλα κραμάτων αργιλίου 0.1mm 350mm καλύπτουν 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| όνομα: | Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |

