Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ h14 embossed aluminum sheet ] αγώνας 142 προϊόντα.
Τυπικό πακέτο εξαγωγής ανοδιωμένου φύλλου αλουμινίου
| Επιφάνεια: | Φωτεινό, Ματ, Γραμμή μαλλιών, Βούρτσα, Αμμοβολή, Καρό, Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
Η σπείρα 1100 φύλλων αργιλίου κατασκευής σπειρών αργιλίου 1050 1060 σπείρες αργιλίου κραμάτων για μπορεί
| Λέξη κλειδί: | Οι σπείρες αργιλίου για μπορούν, σπείρα φύλλων αργιλίου, σπείρα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Πιάτο αργιλίου διαμαντιών/ελεγμένο διαμορφωμένο πιάτο αργιλίου/αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διατρυπημένο φύλλο αργιλίου
| Λέξη-κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου διαμαντιού, πλάκα αλουμινίου με καρό σχέδιο, ανάγλυφο διάτρητο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
Το απόθεμα 1050 φύλλων αργιλίου μύλος 1060 1100 3003 5005 5052 5083 5754 6061 6082 t6 τελειώνει τα φύλλα Ajman αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | απόθεμα 5052, φύλλο 6082 t6, φύλλα φύλλων αργιλίου αργιλίου αργιλίου ajman |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
ρόλος φύλλων αλουμινίου λουρίδων σπειρών πιάτων φύλλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075
| Λέξη κλειδί: | 3003 πιάτο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 5005, ρόλος φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προμηθευτής 1050 φύλλο 1500x3050mm φύλλων αργιλίου αργιλίου 1060 1100 2mm ρόλος φύλλων αλουμινίου πιάτων φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | 1050 φύλλα αργιλίου, φύλλο αργιλίου 1100, φύλλο 1500x3050mm αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
5052 μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.1mm εργοστάσιο φύλλων 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32
| λέξη κλειδί: | H32 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5052, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 0.1mm |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 5052 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
μέταλλο 1050 1070 3105 5052 Ο H12 H15 H16 H18 H24 πιάτων φύλλων αργιλίου 350mm
| λέξη κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου H12, φύλλο αλουμινίου H24, φύλλο αλουμινίου 1070 |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο 350mm πιάτων H32 κραμάτων φύλλων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
1000 3000 5000 Σειρά Stucco 0,3-0,8 mm Πορτοκαλί φλούδα Αλουμινίου Εμφασμένο φύλλο πλάκας
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |

