Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ h14 embossed aluminum sheet ] αγώνας 142 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας φύλλα αλουμινίου για καπάκια μπουκαλιών ποτών 8011/3105/5052/5657
| Συσκευές από χάλυβα: | 3000,5000,8000 σέρες |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26 |
| Διάμετρο: | 20-3000 mm κλπ. |
6061 5052 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος φύλλο 3003 πιάτων διαμαντιών αργιλίου πιάτο ελεγκτών αργιλίου H14
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πιάτων ελεγκτών αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Δίσκος 1070 αντανακλαστικό φύλλο ASTM B209 αργιλίου Cookware H14 αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | δίσκος αλουμινίου για το cookware, αργίλιο πιάτων κύκλων, δίσκος κύκλων αργιλίου 1060 |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
Υψηλής ποιότητας φύλλα αλουμινίου για την κατασκευή μαγειρικών σκευών Ανθεκτικά, φιλικά προς το περιβάλλον και προσαρμόσιμα
| Συσκευές από χάλυβα: | Σειρά 1000,3000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H18, H22, H24, H26 |
| Διάμετρο: | 20-3000 mm κλπ. |
1100 1060 5052 3003 H14 Πίνακας αλουμινίου Δυνατότητα πλάκας αλουμινίου 3003
| Αξία: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Τύπος: | Εικόνα |
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
5052 Ανωτισμένο φύλλο αλουμινίου 2mm 3mm 4mm Μαύρο Μπλε Κόκκινο Ροζ Χρυσή πλάκα
| Αξία: | 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Πάχος: | 0,5-200 χλστ |
Τ6 Ανωδικοποιημένο φύλλο αλουμινίου ταινία περιστροφής προσαρμοσμένο μέγεθος
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Σχήμα: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Χρώμα: | Ασήμι, CHAMPAGNE, ο Μαύρος, χαλκός, χρυσοί, κ.λπ. |
Άνιδιοποιημένο φύλλο αλουμινίου κυλίνδρος κυλίνδρου κράμα αλουμινίου λεκέ ασημένιο χρώμα αλουμινίου
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| ΑΛΛΟΥ: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011, κλπ. |
| Δάχος: | 0.130mm |
Φύλλο αλουμινίου για κάτω πλάκα κυψελωτού πάνελ 0,1 έως 2mm, υψηλής αντοχής, ανθεκτικό, προσαρμόσιμο
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100, 3004, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | H19, etc |
| Πάχος: | 0,1-2mm |
H14 σπείρα 1006000mm μήκος 101600mm ρόλων λουρίδων αργιλίου ιδιοσυγκρασίας πλάτος
| Επιφάνεια: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 508mm ή 610mm |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, ΜΒ T3880.1-2006 |

