Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ h14 embossed aluminum sheet ] αγώνας 142 προϊόντα.
Ρόλος 2.0mm πιάτο 80mm X 200mm φύλλων αργιλίου υψηλής ακρίβειας αργιλίου 3,0 χιλ. φύλλο αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου υψηλής ακρίβειας, φύλλο αργιλίου 2.0mm, φύλλο αργιλίου 3.0 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
5052 5005 5754 5083 πιάτο φύλλων αργιλίου Ο H32 H34 H111 H116 H321 H112 για το σκάφος βαρκών
| Λέξη κλειδί: | το αργίλιο καλύπτει τα φύλλα, ρόλος φύλλων αργιλίου, 5052 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
Θαλάσσιο αργίλιο 5052 h32 5005 πιάτα 3 εκατ. 15mm βαθμού αργιλίου H34 H14 παχύ φύλλο αργιλίου
| Κλειστή λέξη: | Αλουμίνιο θαλάσσιας ποιότητας 5052-h32, πλάκες αλουμινίου πάχους 3 cm, φύλλα αλουμινίου πάχους 15 mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
αργίλιο 6061 6063 7075 T6 πιάτο αργιλίου φύλλων/6061 6063 7075 T6
| Λέξη κλειδί: | 6061 πιάτο φύλλων αργιλίου, 6063 φύλλο αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7075 T6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Συνήθεια 1060 1050 1100 φύλλο 2mm κραμάτων αργιλίου h14 h24 ρόλος φύλλων αργιλίου 3mm 12mm για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Κλειστή λέξη: | Πλάκες αλουμινίου φύλλα, ρόλο φύλλου αλουμινίου, φύλλα αλουμινίου 1060. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Αξία: | Α1050, Α1060, Α1070, Α1100 |
Διαμαντένιο αλουμινένιο τετράγωνο πλάκα 1050 1100 3003 5052 Εκτυπωμένο φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | Αλουμινένιο φύλλο σειράς 1000, σειράς 3000, σειράς 5000, σειράς 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, προσαρμοσμένο |
πιάτο 5mm αργιλίου 12mm σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 12mm, φύλλο αργιλίου 5mm, σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
0.5 / 2.0 / 1.25 / 1.6 / 2.5mm 1050 5052 H14 H32 Θερμότητα Μία πλευρά Μπλε φύλλο αλουμινίου PVC
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 5052 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H18, H24, H32 κλπ. |
| Διάμετρο: | 100 - 2600 mm |
3003 φύλλο σπειρών αλουμινίου H14 για την παραγωγή του τοίχου κουρτινών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/ρόλος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5052 5754 Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου / Πλάκα με τσακωμένα μοτίβα / Έκτυπη διάτρητη φύλλα αλουμινίου
| Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Τύπος: | Πηνίο/πηνίο |

