Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ h14 embossed aluminum sheet ] αγώνας 142 προϊόντα.
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο αργιλίου φύλλο πιάτων ελεγκτών αλουμινίου σπειρών συνεχούς CC 3003 H14 1060 στόκος
| Όνομα προϊόντων: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
πιάτο 1.2mm φύλλων αργιλίου 3105 3003 H14 φύλλο αργιλίου 4mm 7mm 16mm παχύ για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, φύλλο αργιλίου για τα σημάδια κυκλοφορίας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Υψηλός - ποιότητα 1050 μέταλλο φύλλων αργιλίου για το πιάτο οικοδομικού υλικού
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, μέταλλο φύλλων αργιλίου για το οικοδομικό υλικό |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
| Πάχος: | 0,2mm-350mm |
4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου 2mm πάχος 3003 4mm 5052 πιάτο κραμάτων αργιλίου H112 5083 A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Τιμή 1050 εργοστασίων κατασκευαστής πιάτων αργιλίου φύλλων ο-H112 αργιλίου
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 1050 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112 |
5083 πιάτο 5mm αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλο 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 5083 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου 5mm |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0.1mm πιάτο 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351 φύλλων αργιλίου
| Όνομα: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5754 5 φραγμός 5mm ελεγχμένο αργίλιο πιάτο πιάτων σχεδίων αργιλίου ελεγχμένο φύλλο
| Λέξη κλειδί: | Ελεγχμένο αργίλιο πιάτο, ελεγχμένα αργίλιο πιάτα σχεδίων, 5754 5 φραγμός 5mm φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |
το διαμάντι σειράς 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx αποτύπωσε το ελεγμένο πιάτο 1.5mm σε ανάγλυφο αργιλίου πιάτο βήματος αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι αργίλιο, ελεγμένο πιάτο αργιλίου, πιάτο βήματος αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο YongSheng |
Σπείρα 1050 αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου 1060 1100 3003 3105 5052 6061
| Λέξη κλειδί: | 1050 1060 1100 Πηνίο αλουμινίου,3003 3105 Πηνίο αλουμινίου,5052 6061 Ρολό φύλλου αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

