Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum round circle ] αγώνας 115 προϊόντα.
Βαθύ σχέδιο πιάτο κύκλων αλουμινίου 0.5mm 6.0mm στρογγυλό για Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ο μύλος τελειώνει το πιάτο 10 ίντσα 1mm κύκλων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
αλουμίνιο 1100 1050 1060 3003 3004 γύρω από ντυμένο κύκλο αλουμινίου κύκλων δίσκων τον πιάτο για τα εργαλεία Cookware
| Λέξη κλειδί: | ντυμένος κύκλος αλουμινίου, κύκλος αργιλίου για τα εργαλεία, δίσκος κύκλων αργιλίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Χρωματισμένο PE PVDF Αλουμίνιο Κύκλος Δίσκος Στρογγυλό σχήμα Αλουμίνιο
| Ανεκτικότητα: | Σαν το Reuirements σας |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
| Διάμετρος: | 801000mm |
πολωνικός στρογγυλός δίσκος κύκλων αλουμινίου 1100 3003 1050 3005 3105 για το τηγάνι Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | δίσκος κύκλων αλουμινίου, κύκλος 1100, πιάτο αλουμινίου κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
πολωνικός στρογγυλός δίσκος αργιλίου κύκλων αλουμινίου δίσκων 1060 3003 3005 3105 για Cookwares
| Λέξη κλειδί: | 3003 3005 κύκλος 3105 αλουμινίου, 1050 1060 δίσκος 1100 αλουμινίου, κύκλος αλουμινίου για Cookwares |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3MM6.0MM |
1000 3000 5000 Σειρά Στρογγυλό Αλουμινίου Σύνθεμα φύλλο δίσκο Custom Αλουμινίου κύκλος
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
| Διάμετρος: | 801000mm |
Στρογγυλό φύλλο αλουμινίου με βαθύ σχεδιασμό/κύκλος αλουμινίου για σκεύη μαγειρέματος (A1050, 1060, 1100, 3003, 8011)
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 801000mm |
| Χρώμα: | Όσον αφορά τις Απαιτήσεις σας |
1050 1060 1100 3003 Δίσκος αλουμινίου Κύκλος αλουμινίου στρογγυλός για σκευάσματα μαγειρέματος και φωτιστικά
| Product Name: | 1050 1060 1100 3003 Aluminium Disc Aluminium Circle Round for Cookwares and Lights |
|---|---|
| Grade: | 1060, 3003, 6061, 3003, 1050, 1100, etc. |
| Diameter: | 10-3000mm |
Κύκλοι δίσκων αλουμινίου μη ραβδιών
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

