Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum round circle ] αγώνας 115 προϊόντα.
γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου πιάτων κύκλων δίσκων αργιλίου 1100 1050 1060 3003 3105 για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | κύκλος 3003,1060 αλουμινίου δίσκος κύκλων αργιλίου, κύκλος αργιλίου γύρω από το πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
Yongsheng Ο στο αλουμίνιο H112 γύρω από το πιάτο για τα εργαλεία δοχείων
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Στρογγυλός κύκλος 6.5mm φύλλων δίσκων αργιλίου για το δοχείο 1050 1060 1100 H14
| Πάχος: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Διάμετρος: | 801000mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, στίλβωση, επίστρωση, κ.λπ. |
2021 αργίλιο δίσκων αργιλίου 1200 T6 γύρω από το τηγάνι για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Διάμετρος κύκλος αργιλίου 50 240mm πάχος 1050 2 6mm κατασκευαστής 3003 5052 από την Κίνα
| Όνομα: | Κύκλος αργιλίου |
|---|---|
| Διαδικασία Υλικού: | Καυτός - κυλημένος (συνεχές ρεύμα)/cold-rolled (CC) |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, μύλος που τελειώνουν |
10 ιντσών στρογγυλοπίνακες από φύλλο από αλουμίνιο 2L Μεγάλο στρογγυλό φύλλο
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Ονομασία: | 10 ιντσών Αλουμινίου Τραπέζι |
| Δυναμικότητα: | 2000ml |
1050 1060 1100 3003 στρογγυλοί δίσκοι αλουμινίου για Cookwares
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ο μύλος 1050 HO τελειώνει το αλουμίνιο γύρω από το πιάτο για Cookware
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
0.5mm 0.6mm 0.7mm H22 H24 γύρω από SGS δίσκων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
80mm Dia κενό 3005 δίσκων αργιλίου H18 3105 για το μαγείρεμα του κύκλου
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

