Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum round circle ] αγώνας 115 προϊόντα.
Κύκλος R16 δίσκων αργιλίου επιστρώματος για τα εργαλεία κουζινών πίεσης
| όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αλουμινίου στρογγυλή πλάκα 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 σκεύη μαγειρικής
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Διάμετρος: | 90 mm-1020 mm (απαιτήσεις του πελάτη) |
κύκλος κύκλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 HO για τα εργαλεία και τα φω'τα κουζινών Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος δίσκων αργιλίου, κύκλος 1100, δίσκος αλουμινίου αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
Αλουμινίου στρογγυλός δίσκος 1050 1060 1100 H14 Αλουμινίου κύκλος για τη γλάστρα
| Ονομασία: | Δίσκος αλουμινίου |
|---|---|
| Αξία: | 1050 1060 1100, κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
180mm στρογγυλός κύκλος αργιλίου φύλλων πιάτων δίσκων κύκλων αλουμινίου 1050 1060 για το τηγάνι πιτσών Cookware
| Λέξη κλειδί: | αργίλιο γύρω από το δίσκο, πιάτο κύκλων αργιλίου, κύκλοι αργιλίου για το cookware |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
99% Αλουμίνιο Κύκλος 2mm 2.5mm 3mm Για σκεύη μαγειρικής Αλουμίνιο Γύρο
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Δάχος: | 0.410mm |
2mm αργίλιο εξάχνωσης 1050 1060 1100 3003 8011 γύρω από τους κύκλους αργιλίου φύλλων δίσκων για το παν δοχείο Cookware
| Λέξη κλειδί: | δίσκος αργιλίου sublimination, κύκλος αργιλίου 1100, κύκλος 3003 αργιλίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Αλουμινένιο δίσκο κύκλος στρογγυλό φύλλο 1050 1060 1100 8011 φύλλο μετάλλου
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, στίλβωση, επίστρωση, κ.λπ. |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινο κουτί, παλέτα, κ.λπ. |
| Τροποποιημένο: | 3 τόνοι |
1050 1100 ιδιοσυγκρασία κύκλων H112 δίσκων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
Κύκλοι Δίσκοι Ηλεκτρική κατσαρόλα Πηγή Μη κολλώδης φύλλα αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρος: | 80mm1000mm |

