Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum round circle ] αγώνας 115 προϊόντα.
Κύκλος αργιλίου 1050HO A3003 γύρω από τον παν δίσκο αλουμινίου φύλλων αργιλίου δίσκων για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | 1050HO αργίλιο κύκλων αργιλίου, τηγάνι φύλλων αργιλίου, δίσκος αλουμινίου για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
πολωνικός στρογγυλός δίσκος κύκλων αλουμινίου δίσκων 1100 3003 1050 1060 3005 3105 για Cookwares
| Λέξη κλειδί: | 3003 3005 3105 Κύκλος Αλουμινίου,1050 1060 1100 Δίσκος Αλουμινίου, Κύκλος Αλουμινίου για Μαγειρικά Σ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
T351 χρωματισμένος ο τηγάνι μύλος δίσκων H18 αργιλίου παλτών τελειώνει για την κουζίνα
| Λέξη κλειδί: | γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου, κύκλος αργιλίου 30mm, κύκλος αργιλίου βάσεων επαγωγής για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
A3003 ο μύλος δίσκων αργιλίου τελειώνει το επίστρωμα για το παν μη ραβδί
| Λέξη κλειδί: | εισαγωγέας κύκλων αλουμινίου, κύκλος αργιλίου για το παν μη ραβδί, πιάτο κύκλων αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
Δίσκος 1070 αντανακλαστικό φύλλο ASTM B209 αργιλίου Cookware H14 αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | δίσκος αλουμινίου για το cookware, αργίλιο πιάτων κύκλων, δίσκος κύκλων αργιλίου 1060 |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
1/1.5/1.75/2/1.2/2.5mm Αλουμινίου κύκλος πλάκα στρογγυλο 1060 O Αλουμινίου δίσκος
| Υλικό: | Σειρά 1000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H18, H24, H32, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-10.0mm, σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
Στρογγυλή πλάκα αλουμινίου 1060 για αμπαζούρ
| Βαθμός/Κράμα: | 1050, 1060, 1100, 3003, κ.λπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
Αργίλιο 25mm συνήθειας δίσκος αργιλίου 30mm για τις παν κουζίνες ρυζιού μη ραβδιών
| Όνομα προϊόντων: | αργίλιο 25mm δίσκος, κουζίνες ρυζιού δίσκων αργιλίου, κύκλος αργιλίου για το παν μη ραβδί |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
Στρογγυλός δίσκος 1050 1060 1100 3003 5052 πλάκας αλουμινίου
| Εφαρμογή: | Δοχεία, τηγάνια, Fryers κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Σχήμα: | κύκλος |
Μικρομεγέθη Αλουμινίου Κύκλος Δίσκος 3003 H24 Κύκλος Αλουμινίου Πάνες
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Διάμετρος: | 801000mm |

