Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum round circle ] αγώνας 115 προϊόντα.
Σειρά 1000 Σειρά 3000 Αλουμινίου Δίσκος Δίσκος Στρογγυλός Δίσκος Αλουμινίου Κύκλος για σκεύη μαγειρικής
| Πρωτοϋλικά: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
| Διάμετρος: | 801000mm |
Διάμετρος 80 έως 1000 mm Κύκλος αλουμινίου 0,13 έως 6,5 mm 3003 κατασκευαστής από την Κίνα
| Κλειστή λέξη: | κύκλος αργιλίου 3003, δίσκος αργιλίου 3003, κύκλος αργιλίου 240mm |
|---|---|
| Διαδικασία Υλικού: | Καυτός - κυλημένος (συνεχές ρεύμα)/cold-rolled (CC) |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, μύλος που τελειώνουν |
Πιάτο 1100 δίσκων κύκλων αργιλίου κύκλος αργιλίου 1050 1060 3003 5052 για τα παν εργαλεία δοχείων Cookware
| Λέξη κλειδί: | κύκλος αργιλίου, δίσκος κύκλων αργιλίου, κύκλος αργιλίου 1100 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Κύκλος και δίσκος από κράμα αλουμινίου της σειράς 3000 3003 για σκεύη μαγειρικής
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
| Δάχος: | 0,13 χιλ.-6,5 χιλ. |
Χρήση Εργαλείων κουζίνας Αλουμινίου Πλακέτα / Κύκλος / Δίσκος 3003 3004 3105 Αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Διάμετρος: | 80mm1000mm |
Μικρό κύκλωμα φύλλου αλουμινίου 1070 1060 1100
| Υλικό: | 1000 σειρά, 3000 σειρά |
|---|---|
| Διάμετρος: | 80-1000mm, προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 0.13-6.5mm |
1060 0,55 mm πάχος Αλουμίνιο κύκλος O H δίσκος αλουμινίου για κουζίνα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
Εργαλεία μαγειρικής Αλουμινίου δίσκος Αλουμινίου τηγάνι Αλουμινίου δοχείο Στύλιγμα Στροφή Αλουμινίου κύκλος
| Alloy: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temper: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Thickness: | 0.4-10mm |
Rustproof 1100 δίσκοι Cirlce κραμάτων αργιλίου 80 - 1000mm με το πάχος 0.1mm
| Εφαρμογή: | Δοχεία, τηγάνια, Fryers κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Διάμετρος: | 801000mm |
Πρωτοϋλικό Αλουμίνιο κύκλος 1100 για μη κολλητή κατσαρόλα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13-6.5mm |

