Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ mirror finish aluminum sheet ] αγώνας 360 προϊόντα.
7075 ζαρωμένο T651 φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου, 7075 ζαρωμένο T651 φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
Θαλάσσιο αργίλιο 5052 h32 5005 πιάτα 3 εκατ. 15mm βαθμού αργιλίου H34 H14 παχύ φύλλο αργιλίου
| Κλειστή λέξη: | Αλουμίνιο θαλάσσιας ποιότητας 5052-h32, πλάκες αλουμινίου πάχους 3 cm, φύλλα αλουμινίου πάχους 15 mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
αργίλιο 6061 6063 7075 T6 πιάτο αργιλίου φύλλων/6061 6063 7075 T6
| Λέξη κλειδί: | 6061 πιάτο φύλλων αργιλίου, 6063 φύλλο αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7075 T6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο 350mm πιάτων H32 κραμάτων φύλλων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
12mm 20mm παχύ αλουμινίου πιάτων φύλλο αργιλίου πιάτων 6061-T6 αργιλίου παχύ
| λέξη κλειδί: | 6061-t6 φύλλο αργιλίου, παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 20mm αλουμινίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Χάρτης αλουμινίου για ηλιακό παραβολικό ανακλαστήρα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα: | Φύλλο, σπείρα, κύκλος |
| πλάτος: | 101500mm |
Λεπτή κυλίνδρος από γυαλισμένο αλουμίνιο 1050 1060 3003 καθρέφτης από φύλλο αλουμινίου για διακόσμηση οροφών αρχιτεκτονικής
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα καθρέφτη αλουμινίου γυαλισμένο |
|---|---|
| Κράμα: | Σειρά 1000 σειράς -5000 |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
σπείρα 3003 αργιλίου 1050 1060 1100 ρόλος φύλλων αργιλίου 3105 5052 6061
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, δυτική ένωση, γραμμάριο χρημάτων, κ.λπ. |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Κατασκευαστές ανωτισμένου αλουμινίου 2mm 3mm 5mm 10mm φύλλο αλουμινίου τιμή πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Δάχος: | 0.2mm20mm |
5052 Ανωτισμένο φύλλο αλουμινίου 2mm 3mm 4mm Μαύρο Μπλε Κόκκινο Ροζ Χρυσή πλάκα
| Αξία: | 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Πάχος: | 0,5-200 χλστ |

