Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ mirror finish aluminum sheet ] αγώνας 360 προϊόντα.
φύλλο 10mm αλουμινίου 3mm φύλλο αργιλίου πιάτων 5x10 αλουμινίου
| Κλειστή λέξη: | 3mm φύλλο αλουμινίου, 10mm φύλλο αλουμινίου, 5x10 φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
6061 φύλλο 6mm πιάτο 4mm αργιλίου αλουμινίου 5mm φύλλο αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | 6061 φύλλο αργιλίου, πιάτο αλουμινίου 5mm, φύλλο αλουμινίου 4mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Λεπτό φύλλο 6061 αλουμινίου φύλλων 8x4 αργιλίου φύλλο αργιλίου T6
| Λέξη κλειδί: | Λεπτό φύλλο αργιλίου, φύλλο αλουμινίου 8x4, φύλλο αργιλίου 6061 T6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Φύλλο 1050 αργιλίου πιάτο αργιλίου 1060 1100 3003 5083 6061 για Cookwares και τα φω'τα
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5083 6061, πιάτο αργιλίου για Cookwares και φω'τα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
σπείρα αλουμινίου 4mm 6mm ρόλος φύλλων αργιλίου 6000 σειρών
| Λέξη κλειδί: | 6061t6 φύλλο αργιλίου, ρόλος σπειρών φύλλων αργιλίου, αλουμίνιο φύλλων μετάλλων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
5083 πιάτο 5mm αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλο 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 5083 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου 5mm |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Ο μεγάλος καθρέφτης αργιλίου μεγέθους τελειώνει το φύλλο ευπόβαλε σε ανοδική οξείδωση γυαλισμένα 3mm 900mm 800mm
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, κατασκευή, βιομηχανία |
|---|---|
| Πάχος: | 0.110mm |
| Πλάτος: | Σύμφωνα με την απαίτησή σας |
1000 σειρά υψηλής αντανάκλασης φύλλο αλουμινίου καθρέφτη γυαλισμένο φύλλο αλουμινίου περιέλιγμα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000 σειρές |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.15.0mm |
Αλουμινίου Morrir Αντανακλαστικό φύλλο ρολό τελικό γυαλισμένα φύλλα
| Δάχος: | 0.110mm |
|---|---|
| πλάτος: | 101500mm |
| Διάρκεια: | 1m-12m ή προσαρμοσμένο |
4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου 2mm πάχος 3003 4mm 5052 πιάτο κραμάτων αργιλίου H112 5083 A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

