Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ mirror finish aluminum sheet ] αγώνας 360 προϊόντα.
Το αργίλιο καλύπτει το μέταλλο φύλλων αργιλίου φύλλων 5052-H38 5005 H34 5754 για τα σημάδια
| Λέξη κλειδί: | σπείρα φύλλων αργιλίου, τιμή φύλλων αργιλίου 4x8, φύλλα αργιλίου για τα σημάδια |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ρόλος 2.0mm πιάτο 80mm X 200mm φύλλων αργιλίου υψηλής ακρίβειας αργιλίου 3,0 χιλ. φύλλο αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου υψηλής ακρίβειας, φύλλο αργιλίου 2.0mm, φύλλο αργιλίου 3.0 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
Συνήθεια 1060 1050 1100 φύλλο 2mm κραμάτων αργιλίου h14 h24 ρόλος φύλλων αργιλίου 3mm 12mm για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Κλειστή λέξη: | Πλάκες αλουμινίου φύλλα, ρόλο φύλλου αλουμινίου, φύλλα αλουμινίου 1060. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Αξία: | Α1050, Α1060, Α1070, Α1100 |
κράμα αργιλίου φύλλων στεγών πάχους 1mm 0.5mm 1050 1100 3003 3105 φύλλα αργιλίου για τη στέγη
| λέξη κλειδί: | αλουμίνιο φύλλων στεγών, φύλλο αργιλίου 3105, αργίλιο 3003 κράμα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
πιάτο 3003 αργιλίου 4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm παχύ φύλλο αργιλίου H14 3105
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 5005 5754 5083 πιάτο φύλλων αργιλίου Ο H32 H34 H111 H116 H321 H112 για το σκάφος βαρκών
| Λέξη κλειδί: | το αργίλιο καλύπτει τα φύλλα, ρόλος φύλλων αργιλίου, 5052 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 5000 σειρές |
Προμηθευτής 1050 φύλλο 1500x3050mm φύλλων αργιλίου αργιλίου 1060 1100 2mm ρόλος φύλλων αλουμινίου πιάτων φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | 1050 φύλλα αργιλίου, φύλλο αργιλίου 1100, φύλλο 1500x3050mm αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Λέξη-κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Μεταλλικό κράμα αλουμινίου |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
ρόλος φύλλων αλουμινίου λουρίδων σπειρών πιάτων φύλλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075
| Λέξη κλειδί: | 3003 πιάτο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 5005, ρόλος φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κράμα αργιλίου 1050 πιάτο 5mm 10mm φύλλων αργιλίου 1100 3003 5052 6061 7075 8011
| λέξη κλειδί: | πιάτο 5052, πιάτο 5mm, πιάτο 10mm φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

