Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ mirror finish aluminum sheet ] αγώνας 360 προϊόντα.
Ελαφρύς ανακλαστήρας 3004 3005 φύλλο αργιλίου καθρεφτών 600mm 800mm
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Το ασήμι χρωμάτισε φύλλο αργιλίου καθρεφτών 0.2mm το 6.0mm σαφές πλάτος 3mm 3000mm
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Σπείρα 1050 αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου 1060 1100 3003 3105 5052 6061
| Λέξη κλειδί: | 1050 1060 1100 Πηνίο αλουμινίου,3003 3105 Πηνίο αλουμινίου,5052 6061 Ρολό φύλλου αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Ο ανακλαστήρας γυάλισε τον καθρέφτη τελειώνει την καιρική αντίσταση φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αντανακλαστικό T851 1500mm πλάτος 0.3mm παχύ φύλλο αργιλίου καθρεφτών
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5000 ο μύλος φύλλων αργιλίου σειράς Almg3 5754 τελειώνει για το ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής
| λέξη κλειδί: | Τα Almg3 5754 φύλλο αργιλίου, μύλος τελειώνουν το φύλλο αργιλίου, φύλλο ανώτατου αργιλίου υλικού κατ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, ROHS |
Υψηλός - ποιότητα 1050 μέταλλο φύλλων αργιλίου για το πιάτο οικοδομικού υλικού
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, μέταλλο φύλλων αργιλίου για το οικοδομικό υλικό |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
| Πάχος: | 0,2mm-350mm |
Φύλλο 5mm πιάτο 3003 πιάτων αργιλίου φύλλων αργιλίου 12mm φύλλο αργιλίου
| λέξη κλειδί: | φύλλο 3003,12mm αργιλίου πιάτο αργιλίου, πιάτο 5mm φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Χρωματισμένες χρώμα φύλλο αργιλίου & σπείρα αργιλίου για την επιστολή καναλιών
| Λέξη κλειδί: | Χρωματισμένο χρώμα φύλλο αργιλίου, χρωματισμένη χρώμα σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου για την επιστ |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
πιάτο 1.2mm φύλλων αργιλίου 3105 3003 H14 φύλλο αργιλίου 4mm 7mm 16mm παχύ για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, φύλλο αργιλίου για τα σημάδια κυκλοφορίας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

