Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ mirror finish aluminum sheet ] αγώνας 360 προϊόντα.
Τιμή 1050 εργοστασίων κατασκευαστής πιάτων αργιλίου φύλλων ο-H112 αργιλίου
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 1050 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112 |
Το απόθεμα 1050 φύλλων αργιλίου μύλος 1060 1100 3003 5005 5052 5083 5754 6061 6082 t6 τελειώνει τα φύλλα Ajman αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | απόθεμα 5052, φύλλο 6082 t6, φύλλα φύλλων αργιλίου αργιλίου αργιλίου ajman |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κατασκευή Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Μήκος: | 1-12m ή προσαρμοσμένο |
0.1mm Αλουμινίου γυαλί φύλλο ρολό γυαλισμένο λωρίδιο περιέλιγμα 3003 1060
| Δάχος: | 0.110mm |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Μύλος Edge |
| Διάμετρο: | 101500mm |
Ο υψηλός αντανακλαστικός σαφής γυαλισμένος καθρέφτης πιάτων αλουμινίου ανακλαστήρων Specular τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Ο υψηλός αντανακλαστικός καθρέφτης τελειώνει το πιάτο αλουμινίου, σαφές γυαλισμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
Το ασήμι χρωμάτισε τη σαφή σπείρα 0.2mm 6.0mm φύλλων αργιλίου καθρεφτών πλάτος 3mm 3000mm
| Όνομα: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Το Yongsheng 1000mm γυαλισμένο καθρέφτης φύλλο αλουμινίου αυξήθηκε χρυσός για τον ανακλαστήρα το 2021
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1060 1070 H12 Ανθόκιο Αλουμινίου φωτισμός Αντανάκλαση Αλουμινίου φύλλο σπείρα με φιλμ
| Ονομασία προϊόντος: | 1060 1070 H12 Ανθόκιο Αλουμινίου φωτισμός Αντανάκλαση Αλουμινίου φύλλο σπείρα με φιλμ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Θερμότητα: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
φύλλο αργιλίου ανακλαστήρων ρόλων σπειρών φύλλων αργιλίου καθρεφτών 1mm 1.3mm υψηλό αντανακλαστικό γυαλισμένο
| Όνομα προϊόντων: | γυαλισμένο φύλλο καθρεφτών αργιλίου, πιάτο 1mm αργιλίου καθρέφτης, φύλλο αργιλίου ανακλαστήρων για τ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112 |
Τυπικό πακέτο εξαγωγής ανοδιωμένου φύλλου αλουμινίου
| Επιφάνεια: | Φωτεινό, Ματ, Γραμμή μαλλιών, Βούρτσα, Αμμοβολή, Καρό, Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |

