Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] αγώνας 182 προϊόντα.
Σύνθεση αλουμινίου 3003 5052 Χρωματιστή επικάλυψη ταινίας φύλλου περιτυλίγματος για βιομηχανικά μηχανήματα και εξαρτήματα εξοπλισμού που παρέχουν απόδοση
| Όνομα προϊόντος: | Χρωματικό πηνίο αλουμινίου επικαλυμμένου |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Απαίτηση πελάτη |
0.2mm πυκνά 6061 φύλλα κραμάτων αργιλίου για τη διακόσμηση κουζινών
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3003 H14 Αλουμίνιο 1mm 2mm 3mm 4mm 6mm 5mm φύλλο από κράμα αλουμινίου
| Alloy: | 3003 |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.12-6.00mm,or customer's requirement |
Αλουμινένιο λωρίδιο κυλίνδρου με λωρίδες της σειράς 3000 3003 3004 3105
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 3 τόνοι |
| Δάχος: | 0.16.0mm |
Πηνίο ρολού φύλλου από κράμα αλουμινίου 3 5 σειράς 6 Προσαρμοσμένο 50mm
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.16.0mm |
| Width: | 50-1500mm |
Γαλβανισμένο φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου φύλλων αργιλίου υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου φύλλο στις σπείρες
| λέξη κλειδί: | το φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου, φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου στις σπείρες, γα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Το ζαρωμένο αργίλιο φύλλο συνήθειας γαλβάνισε ζαρωμένες επιτροπές στεγών αργιλίου αργιλίου τις στέγη
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου κυματοειδή φύλλα,καθαρισμένη οροφή από αλουμίνιο,κυματοειδή πάνελ οροφής από αλουμίνιο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Chequer αλουμινίου πιάτων φύλλων διαμαντιών αργιλίου ελεγμένο πάχος πιάτων αργιλίου πιάτων
| λέξη κλειδί: | πιάτο ελεγκτών αλουμινίου, πιάτο φύλλων διαμαντιών αργιλίου, chequer αλουμινίου πιάτο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112 |
Αργίλιο 6061 αργίλιο 6063 T6 φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου
| λέξη κλειδί: | αργίλιο 6061 πιάτο αργιλίου t6,6063, φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλα 1060 πιάτο 3105 υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου αργιλίου H24 κεραμίδια στεγών αργιλίου H24
| λέξη κλειδί: | Φύλλα υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου, 3105 κεραμίδια στεγών αργιλίου h24, πιάτο αργιλίου 1060 h24 |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, ROHS |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

