Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] αγώνας 182 προϊόντα.
Πάχος σπειρών αργιλίου σπειρών υδρορροών σπειρών φύλλων αργιλίου στόκων
| λέξη κλειδί: | αργίλιο σπειρών υδρορροών, πάχος σπειρών αργιλίου, σπείρα φύλλων αργιλίου στόκων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
φύλλο 10mm αλουμινίου 3mm φύλλο αργιλίου πιάτων 5x10 αλουμινίου
| Κλειστή λέξη: | 3mm φύλλο αλουμινίου, 10mm φύλλο αλουμινίου, 5x10 φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Λεπτό φύλλο 6061 αλουμινίου φύλλων 8x4 αργιλίου φύλλο αργιλίου T6
| Λέξη κλειδί: | Λεπτό φύλλο αργιλίου, φύλλο αλουμινίου 8x4, φύλλο αργιλίου 6061 T6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου στο ρόλο σπειρών υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου της Νιγηρίας πάχος 0,5 χιλ.
| Λέξη κλειδί: | σπείρα φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου, ρόλος σπειρών υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ζαρωμένη σπείρα υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου μετάλλων φύλλων αργιλίου συνήθειας υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου
| λέξη κλειδί: | ζαρωμένο υλικό κατασκευής σκεπής αλουμινίου, συνήθεια μετάλλων φύλλων αργιλίου, σπείρα υλικού κατασκ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3003 φύλλο σπειρών αλουμινίου H14 για την παραγωγή του τοίχου κουρτινών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/ρόλος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
ρόλος φύλλων αργιλίου σπειρών περιποίησης αργιλίου σπειρών επιστολών καναλιών αργιλίου
| λέξη κλειδί: | σπείρα περιποίησης αργιλίου, σπείρα επιστολών καναλιών αργιλίου, ρόλος φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
2mm 4x8 Αλουμινίου φύλλο για αυτοκίνητο διαμάντι Αλουμινίου τετράγωνη πλάκα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T4, T8, T651 |
| Δάχος: | 0.1 mm - 260 mm |
1 4 ίντσες πάχος Πλάκα αλουμινίου 1/8 ίντσες 10mm 6mm 3mm 1mm πάχος 4 * 8 FT
| Σύνθετα αλουμινίου: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1mm-2600mm |
| Διάμετρο: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm ή οποιαδήποτε κοπή σε μέγεθος |
Μεταλλικά πιάτα εξάχνωσης αργιλίου για Cookwares και τα φω'τα ή άλλα προϊόντα
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

