Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] αγώνας 182 προϊόντα.
Πινακίδα αριθμού κυκλοφορίας 1060 ρόλων φύλλων αργιλίου κράμα αργιλίου 1100 1050 για τη βιομηχανία
| λέξη κλειδί: | Ρόλος φύλλων αργιλίου, φύλλο 1050,1060 αργιλίου τιμή κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Μέταλλο φύλλων αργιλίου επεξεργασίας ρόλων φύλλων κενών αργιλίου εξάχνωσης
| λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου εξάχνωσης, επεξεργασία μετάλλων φύλλων αργιλίου, ρόλος φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Τελειώστε το πιάτο 5083 αλουμινίου κράμα φύλλων 7075 αλουμινίου για το ανώτατο όριο επένδυσης
| λέξη κλειδί: | αργίλιο 5083 φύλλο, πιάτο 7075 αλουμινίου, ανώτατες λουρίδες αργιλίου & επίπεδη λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm350mm |
Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου σπειρών αργιλίου στη σπείρα ρόλων αργιλίου σπειρών
| λέξη κλειδί: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αλουμινίου σπειρών αργιλίου, φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προμηθευτής 3003 φύλλων αργιλίου 5083 ρόλοι φύλλων πιάτων αλουμινίου H111
| λέξη κλειδί: | προμηθευτής φύλλων αργιλίου, πιάτο 5083 h111, φύλλο αλουμινίου πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Ο καθρέφτης τελειώνει την πολωνική λουρίδα ρόλων πιάτων αργιλίου καθρεφτών ρόλων φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το ρόλο φύλλων αργιλίου, πολωνικό πιάτο αργιλίου καθρεφτών, λουρίδα ρόλων πιάτ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1100 1060 5052 3003 H14 Πίνακας αλουμινίου Δυνατότητα πλάκας αλουμινίου 3003
| Αξία: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Τύπος: | Εικόνα |
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
Φύλλο 5mm πιάτο 3003 πιάτων αργιλίου φύλλων αργιλίου 12mm φύλλο αργιλίου
| λέξη κλειδί: | φύλλο 3003,12mm αργιλίου πιάτο αργιλίου, πιάτο 5mm φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
σπείρα 1050 υδρορροών αργιλίου 0.7mm 1060 1070 1100 σπείρα αργιλίου 3003 διοχετεύσεων
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου κυλίνδρου, κυλίνδρου 3003, φύλλο αλουμινίου 0,7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο 5005 ελεγκτών αργιλίου φύλλων πιάτων αργιλίου πιάτο διαμαντιών αργιλίου H34
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, πιάτο διαμαντιών αργιλίου 50 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |

