Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] αγώνας 182 προϊόντα.
το κράμα αργιλίου 5052 h32 κουλουριάζει το ρόλο αργιλίου 3003 1060 σπείρα υδρορροών αργιλίου 1100
| λέξη κλειδί: | 5052 σπείρες κραμάτων αργιλίου h32, ρόλος αργιλίου, σπείρα αργιλίου για την υδρορροή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, δυτική ένωση, γραμμάριο χρημάτων, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό: | ISO, ROHS |
7075 ζαρωμένο T651 φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου φύλλων αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου, 7075 ζαρωμένο T651 φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
Συνήθειας αποτυπωμένο σε ανάγλυφο πιάτο κραμάτων αργιλίου πιάτων αργιλίου σχεδίων ολισθήσεων αυτοκινήτων αντι
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο πιάτο κραμάτων αργιλίου, αντιολισθητικό πιάτο αργιλίου σχεδίων αυτοκινήτων, |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Κράμα: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
πάχος 6061 φύλλο 100mm 2mm πιάτων αργιλίου T6 πλάτος
| Λέξη κλειδί: | πάχος 6061 2mm πιάτο αργιλίου t6, φύλλα αργιλίου 4 χιλ., φύλλο αργιλίου 6061t6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Ο μύλος τελείωσε το παχύ φύλλο 2mm αργιλίου 3003 5005 για την υδρορροή επένδυσης
| Λέξη κλειδί: | παχύ πιάτο αργιλίου, φύλλο 8mm αργιλίου πυκνά, πιάτο αργιλίου 12mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
Επιστημονικό πιστοποιημένο κράμα SGS 5005 5052 5754 5083 6061 6063 Τ6 φύλλα από πλακέτα αλουμινίου
| Κράμα: | 1000Σειρά 3000, 5000, 6000 |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Φινίρισμα |
Κατασκευαστής στην Κίνα Προμηθευτής Αλουμίνιο φύλλο 0,15-25,0 mm
| Υλικό: | 1 κράμα αλουμινίου 3 5 6 8 σειρών |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινη παλέτα |
| πλάτος: | 10mm-2200mm |
Φύλλο 5mm πάχος 1050 αργιλίου 10mm πιάτο φύλλων αργιλίου 1060 1100
| λέξη κλειδί: | φύλλο 5mm αργιλίου πυκνά, τιμή κραμάτων αργιλίου 1060, φύλλο αργιλίου 1100, |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο 1050 αργιλίου κραμάτων αργιλίου 1060 φύλλο αργιλίου H14 1100
| λέξη κλειδί: | φύλλο 1050,1100 αργιλίου φύλλο αργιλίου, σπείρα αργιλίου 1100 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κράμα αργιλίου 1050 πιάτο 5mm 10mm φύλλων αργιλίου 1100 3003 5052 6061 7075 8011
| λέξη κλειδί: | πιάτο 5052, πιάτο 5mm, πιάτο 10mm φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

