Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] αγώνας 182 προϊόντα.
5.0mm 1070 λουρίδες αργιλίου σπειρών λουρίδων αργιλίου Decoiling
| Όνομα προϊόντων: | Λουρίδες αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Ρολό φύλλου αλουμινίου Mill Finish, κατασκευασμένο για εφαρμογή σε πόρτες, ελαφρύ και ανθεκτικό υλικό
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| πάχος: | 0.1 mm - 3,0 mm |
1050 H24 σπείρα 0.13mm αργιλίου πυκνά κάμπτοντας Punching
| Όνομα προϊόντων: | Λουρίδες αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 5052 Πλάκα αλουμινίου με ανάγλυφο 8 x 4 Πλάκα πεδίου αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Διαμαντένια πλάκα 5052 Αλουμίνιο 8 x 4 φύλλα αλουμινίου Πλάκα πέλματος αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
0.8mm 1mm 2mm 2.5mm 3mm 6061-T6 φύλλο αλουμινίου 4x8 Standard Size Προσαρμοσμένο
| Υλικό: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Φωτεινά, γυαλισμένα, γραμμή μαλλιών, βούρτσα, άμμος, σφαίρα, καρό, ανάγλυφο, χαρακτική, κλπ. |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
H14 σπείρα 1006000mm μήκος 101600mm ρόλων λουρίδων αργιλίου ιδιοσυγκρασίας πλάτος
| Επιφάνεια: | Ο μύλος τελειώνει, βουρτσισμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 508mm ή 610mm |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, ΜΒ T3880.1-2006 |
ο μύλος 1060 1100 τελειώνει το πάχος λουρίδων H112 0.2mm σπειρών αργιλίου
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.16.0mm |
| Πλάτος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
99% Αλουμίνιο Κύκλος 2mm 2.5mm 3mm Για σκεύη μαγειρικής Αλουμίνιο Γύρο
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Δάχος: | 0.410mm |
5052 H32 1060 H24 Al Εμφασμένο αλουμίνιο 3003 H14 Αλουμίνιο πλακέτα τετράγωνα
| Αξία: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
Αλουμινένιο λωρίδιο περιτύλιγμα φύλλο ένωσης βαθμού ρολό 1.5mm 2.5mm Μέσα 76mm διάμετρος
| Διάμετρο: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κατασκευή, διακόσμηση, μεταφορά κλπ. |
| Δάχος: | 00,1-6,0 mm |

