Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] αγώνας 182 προϊόντα.
1mm 5052 επίπεδη σπείρα λουρίδων αργιλίου ρόλων μετάλλων H34 H24
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H22 πιάτο 0.2mm αργιλίου πάχος 0.3mm 0.4mm
| Όνομα προϊόντων: | Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο αλουμινίου 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Πλάκα αλουμινίου για φύλλο οροφής
| Λέξη -κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,15-200mm προσαρμοσμένο |
σπείρα αλουμίνιο λουρίδων αργιλίου μετάβασης 10mm 8000 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Φύλλο αλουμινίου σειράς 1000 Φύλλο αλουμινίου Βιομηχανικό καθαρό αλουμίνιο
| Υλικό: | Σειρά 1000 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ρόλος λουρίδων αργιλίου Yongsheng 1XXX 1050 0.5mm H24
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| ΕΜΑΡΚΑ: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5052 6061 SGS πιάτο T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm φύλλων αλουμινίου
| Πάχος: | 0.1mm20mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm-2200mm |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
3003H απόθεμα 8011 αργιλίου σπειρών ρόλος φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1060 1100 σειρές ρόλων 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx σπειρών αργιλίου H24 για αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Χρωματισμένη φύλλων αργιλίου A5052 H32 προ σπείρα αργιλίου για τους οργανισμούς γιοτ καναλιών
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

